کد خبر : 93286
/ 07:00

عشق و روزمرگی

درباره «اینجا؛ یک‌ جا برای همه» که از سوم بهمن به‌روی صحنه می‌رود

عشق و روزمرگی

شهرآرا آنلاین - بزازان| «اینجا؛ یک جا برای همه» پنجمین اثر نمایشی جلال بلوکی است که از سوم بهمن‌ در تماشاخانه خورشید به‌روی صحنه می‌رود. این نمایش در ژانر اجتماعی و در چهار اپیزود، داستان چهار زوج را روایت می‌کند که در ویلایی در شمال ایران، درگیر روزمرگی‌ها و مسائل زندگی زناشویی می‌شوند. بلوکی که خود یکی از بازیگران این تئاتر نیز هست، درباره اینکه چگونه این نمایش هفتاددقیقه‌ای می‌تواند از حوصله مخاطبان خارج نباشد، می‌گوید: «اینجا؛ یک جا برای همه»، درام و تعلیق خوبی دارد و ما دراصل با تماشای این تئاتر، چهار نمایش می‌بینیم؛ چون هر روایت و هر داستان، متفاوت است که به مدد طنز موقعیتی که دارد، تماشاچی را در طول نمایش با داستان همراه می‌کند. این کارگردان عنصر جذاب دیگر در این نمایش را، «عشق» می‌داند و می‌گوید: «آدم‌ها اصولا برای رسیدن به هرچیزی باید بهایی را بدهند و هرکسی در زندگی‌ خودش، مقصر اصلی ناکامی‌هایش است.»

بلوکی که سال گذشته نمایش «دل سگ» را در تماشاخانه خورشید به‌روی صحنه برده بود، از خوانندگان این مطلب می‌خواهد تا با تماشای تئاترهای روی صحنه در شهرمان، از این هنر حمایت کنند: «تئاترهای مشهد با حضور تماشاچیان است که جان می‌گیرد.»

غزاله یراقی، نمایشنامه‌نویس این اثر و آرمان صفری، محمدجواد شاهچراغی، علیرضا اعتدالی، جواد اسحق‌نیا، ماندانا حبیبی، مریم عنابستانی و دریاسادات سجادی، بازیگران آن هستند. «اینجا؛ یک جا برای همه» تا ١٧بهمن‌ هرشب ساعت١٨ به روی صحنه می‌رود.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی