کد خبر : 93468
/ 07:22

سامانه‌ای برای مشاغل موقت شهری

مشاغل شهری موقت مانند جمعه بازارها، کسب و کارهایی هستند که به دلیل کم‌بودن هزینه اجاره مکان، متقاضیان خاص خود را دارد.

سامانه‌ای برای مشاغل موقت شهری

شهرآرا آنلاین -  سامان‌دهی درخواست‌های این متقاضیان در گذشته پروسه‌ای زمان‌بر بود که به‌طور سنتی و دستی انجام می‌شد. اما حالا سازمان فاوای شهرداری با ایجاد یک سامانه الکترونیکی، امکان ثبت نام آنلاین را برای افرادی که می‌خواهند در این بازارهای موقت غرفه داشته باشند، فراهم کرده است.

محمدجواد رجائیان، مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری، با اعلام بهره‌برداری از این سامانه گفت: در راستای ارتقای خدمات به غرفه‌داران و شهروندان متقاضی و همچنین افزایش حجم درخواست‌های دریافت مجوز برای غرفه‌های سطح شهر، بهره‌برداری از نسخه جدید سامانه الکترونیک مدیریت بازارهای سازمان میادین میوه وتره‌بار و سامان‌دهی مشاغل شهری از اواخر دی‌ماه امسال انجام شد.

رجائیان همچنین تصریح کرد: از زمان تحویل و بهره‌برداری سامانه تا کنون بیش از ۵۶٠٠ مجوزالکترونیکی به صورت غیرحضوری برای شهروندان متقاضی صادر شده است و به طور میانگین ماهیانه بیش از ٢۵٠٠ مجوز به وسیله غرفه‌داران دریافت می‌شود.

با راه‌اندازی سامانه الکترونیک جدید مدیریت بازارهای سازمان میادین میوه وتره‌بار و سامان‌دهی مشاغل شهری فقط در بخش رزرو اینترنتی جمعه‌بازار، در یک ساعت اولیه بیش از ٧٢٠مجوز دریافت شد. الکترونیکی از سوی غرفه‌داران مربوط 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی