کد خبر : 93552
/ 08:58
در جلسه کمیته راهبردی شهرداری منطقه12 اعلام شد:

الحاق شهرداری منطقه 12 به جامعه ایمن جهانی

شهردار منطقه12 خبر از الحاق شهرداری این منطقه به جامعه ایمن جهانی تا پایان امسال داد و افزود: در همین راستا جلسه کمیته راهبردی شهرداری این منطقه با حضور جمعی ار مدیران ارگان‌های مختلف برگزار شد.

الحاق شهرداری منطقه 12 به جامعه ایمن جهانی

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه12، احمد محبی با اعلام این خبر گفت: در راستای افزایش ایمنی جامعه چه در سطح کلان و چه در سطح خرد و با تلاش‌های صورت گرفته مدیریت شهری، شهرداری منطقه12 تا پایان امسال عضو جامعه ایمن جهانی خواهد شد.

وی افزود: جامعه ایمن با هدف کاهش خطرات و آسیب‌های اجتماعی در سطوح مختلف شهری، خانواده، فردی و... تشکیل می‌شود و ما باید با کمک شهروندان و آموزش‌های لازم ایمنی شهر و شهروندان را افزایش دهیم.

محبی تصریح کرد: توسعه آموزش‌های شهروندی و فرهنگ‌سازی در بین شهروندان باید به‌طور بسیار جدی پیگیری شود و مدیریت شهری گام به گام به سمت توسعه این آموزش‌ها با همکاری دیگر ارگان‌ها حرکت کند.

شهردار منطقه12 خاطر نشان کرد: هوشمندسازی، ایمنی و مردم‌مداری از مباحثی است که در شورای پنجم اسلامی شهر مشهد به‌طورجدی در حال پیگیری و تحقق است و هر ارگانی باید در حوزه تخصصی خودش این آموزش‌ها را با موضوعاتی مانند محیط زیست، صرفه‌جویی در حوزه آب و انرژی، موضوعات فرهنگی، ایمنی و امنیت روانی پیگیری کند و مدیریت شهری هم در این منطقه حاضر به همکاری و ایجاد فضای این آموزش‌هاست.

130069.jpg

در ادامه این جلسه مدیران و نمایندگان دیگر ارگان‌ها از جلمه سرپرستی مدیریت بحران شهرداری مشهد، آموزش و پرورش، بهزیستی، شرکت گاز، شرکت برق، شرکت آب و فاضلاب، آتش‌نشانی، روزنامه شهرآرا، نیروی انتظامی، پلیس راهور، هلال احمر و صدا و سیما نظرات خود را دراین‌باره ابراز کرده و کارگروه‌های مختلف تشکیل شد.

در پایان این نشست تعدادی از احکام صادر شده برای اعضای جامعه ایمن از طرف شهردار منطقه اهدا شد. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی