کد خبر : 93754
/ 07:49

دست به یکی فیس بوک با اینستاگرام و واتس‌اپ

فیس بوک، برنامه‌های اینستاگرام و واتس‌اپ را به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ خریداری کرد و حالا قصد دارد پیام‌رسان فیس‌بوک را با بخش تبادل پیام برنامه‌های اینستاگرام و واتس‌اپ ادغام کند

دست به یکی فیس بوک با اینستاگرام و واتس‌اپ

شهرآرا آنلاین - فیس بوک، برنامه‌های اینستاگرام و واتس‌اپ را به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ خریداری کرد و حالا قصد دارد پیام‌رسان فیس‌بوک را با بخش تبادل پیام برنامه‌های اینستاگرام و واتس‌اپ ادغام کند تا گفت‌وگوی کاربران این ٣برنامه با یکدیگر امکان‌پذیر شود.

به گزارش سی ان بی سی، مارک زاکربرگ، مدیرعامل فیس بوک، حامی این تغییر و یکپارچگی بخش گفت‌وگوی ٣برنامه یادشده است و احتمالا این تغییرات تا سال ۲۰۲۰ نهایی خواهد شد.

البته این تغییرات به معنای ادغام سه برنامه یادشده نیست و آن‌ها کماکان به صورت مستقل موجود خواهند بود، اما از این پس یک کاربر اینستاگرام به راحتی می‌تواند از داخل محیط این برنامه با فردی در واتس‌اپ چت کند.

علاوه بر این هر ٣برنامه در زمان چت از قابلیت رمزگذاری کامل برخوردار خواهند بود تا داده‌ها در زمان انتقال از کاربری به کاربر دیگر افشا نشوند. مجموع کاربران فعال این ٣برنامه در ماه به ۵/٢میلیارد نفر می‌رسد بنابراین این تغییرات ممکن است مانع از مهاجرت کاربران به برنامه‌های رقیب و افزایش جذابیت آن‌ها شود.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی