کد خبر : 94210
/ 07:48

تیپ تاپ؟

ایام جشنواره فیلم فجر را سپری می‌کنیم و مثل هر سال لباس‌های عجیب و غریب بازیگران سوژه کاربران فضای مجازی شده‌است

تیپ تاپ؟

شهرآرا آنلاین - فرانک باباپور

ست لباس زاغارت چی دارین؟

«حس می‌کنم بازیگرها هر وقت قراره تو یه مراسمی مثل جشنواره شرکت کنن، قبلش میرن یه لباس‌فروشی میگن آقا شما می‌دونید زاغارت‌ترین ست لباس تو خاورمیانه چیه؟ من یه چیزی که خیلی زاغارت‌تر از اون باشه می‌خوام.» احتمالا این فقط حس این کاربر توییتر نیست و شما هم همین حس را نسبت به لباس خیلی از بازیگران داشته‌اید؛ یعنی هر سال به این ایام که می‌رسیم، همه منتظرند ببینند عجیب‌ترین لباسی که بازیگران می‌پوشند، متعلق به کدامشان است. روزانه ١٢٠٠ توییت با هشتگ #جشنواره_فیلم_فجر منتشر می‌شود که بیش‌ترین لایک و بازنشر را توییت‌هایی گرفته‌اند که مربوط به لباس بازیگران هستند. توییت «وضعیت جشنواره فیلم فجر امسال اینجوریه که اگه یه بازیگر کت و شلوار ساده بپوشه، خاص محسوب میشه.» هم که اوج ماجرا را نشان می‌دهد! عده زیادی هم عکس‌های کت‌واک یا فشن‌شوهای برندهای خارجی را که اغلب لباس‌های مفهومی و عجیب و غریب هستند، منتشر کرده و مدل‌هایشان را به بازیگران پیشنهاد داده‌اند. بقیه کاربران هم زیر این عکس‌ها نظرشان را گفته‌اند که لباس مورد نظر به کدام بازیگر بیشتر می‌آید!

 

هر سال همین آش و همین کاسه

وضعیت جشنواره و لباس‌هایش هر سال همین‌طور است. سال‌های قبل که نوید محمدزاده پیشتاز این عرصه بود و اصلا آن اوایل بیشتر از اینکه بابت بازی در فیلم‌هایش معروف شود، بابت لباس‌های عجیب و غریبی که می‌پوشید، معروف شد. بقیه بازیگران هم دیدند اگر لباسی عجیب بپوشند، بیشتر دیده‌می‌شوند و عکس حضورشان در جشنواره بیشتر منتشر می‌شود و ماجرا طوری شد که امسال هر روزی که از جشنواره می‌گذرد، عکس چند بازیگر با لباس عجیب به علاوه توییت‌هایی که واکنش کاربران به آن‌هاست، در فضای مجازی منتشر می‌شود. باور کنید یک عده از آن‌ها را که ببینید، یادتان نمی‌آید قبلا توی کدام فیلم بازی کرده‌بودند؛ اینقدر که در لباس جشنواره‌ای متفاوت از خودشان شده یا اینکه اصلا اسم آن‌ها را هم نمی‌دانستید و حالا که لباس عجیب پوشیده‌اند، معروف شده‌اند! غالب ست‌های لباس هم از نظر یکی از کاربران طبق این فرمول به دست می‌آید: «شما الآن یه شلوار کردی با چین فراوان و مچ پای تنگ و یه پیراهن مردونه ٣ سایز بزرگ‌تر بپوش و یه ملافه از رختخواب خونه مادربزرگت بردار، ترجیحا چهارخونه‌دار یا گل‌درشت، یه دستمال یزدی هم ببند به سرت، یه پوتین سربازی، ترجیحا نیروی دریایی بپوش و برو جشنواره فجر. اصلا سیمرغیه که درو می‌کنی‌ها!»

 

اَبَر تیپ جشنواره

حقیقتا لباس‌های امسال را هنوز نمی‌توانیم رده‌بندی کنیم؛ از طرفی هنوز جشنواره تمام نشده و خیلی از استعدادها کشف نشده‌اند، ولی لازم می‌دانیم یک تشکر ویژه از صابر ابر بکنیم که لباس و تیپش بیش‌ترین واکنش را به دنبال داشته. شما صابر ابر معمولی را تصور کنید، مثلا صابر ابر فیلم «اینجا بدون من»، بعد یک ژاکت و شلوار مشکی را تنش کنید با یک چیزی شبیه کت بلند که چهارخانه سفید و مشکی است؛ شبیه رومیزی، بعد هم برایش ریش مشکی تقریبا بلند بگذارید با موهای کوتاه و سفید. آهان جوراب! جوراب قرمز را داشت یادم می‌رفت. کاربری درمورد این کت بلندش نوشته‌بود: «خب چرا کسی به صابر ابر نگفته مانتوی بلند به قد کوتاه نمیاد؟» کاربر دیگری هم به اسم فیلمی که بازی کرده، اشاره داشته و گفته‌بود: «زود قضاوت نکنید. شاید صابر ابر تیپش رو با اسم فیلمش ست کرده؛ #مسخره_باز» یک نفر دیگر هم گفته‌بود که بالأخره صابر ابر توانست گوی سبقت را از نوید محمدزاده بگیرد: «الآن نوید محمدزاده به طراح لباسش میگه ببین صابر ابر داره برنده میشه، طرح رو ببر سمت زمان حضرت یوسف و پوتیفار.»

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی