کد خبر : 94213
/ 07:52

اینترنت آمریکا یخ زد

سرمای شدید و دمای منفی ۳۰درجه سانتی‌گراد در ایالت‌های میانه‌ غربی ایالات متحده موجب شده است که اینترنت برای این بخش‌ها قطع شود و ساکنان این شهر‌ها را دچار مشکل کند.

اینترنت آمریکا یخ زد

شهرآرا آنلاین - از آنجایی که پیشرفت تکنولوژی موجب شده است کاربران سعی کنند تمام ثانیه‌های خود در شبکه‌های اجتماعی بگذرانند و به تماشای ویدئو‌های پلتفرم‌هایی نظیر یوتیوب و نتفلیکس بنشینند، اکنون ساکنان این مناطق با قطع اینترنت آمریکا دچار مشکل اساسی شده‌اند و بیش از ۲۰۰میلیون نفر نمی‌توانند از سرویس‌های اینترنتی استفاده کنند.

وب‌سایت Down Detector با بررسی شبکه‌های ایالات‌های میانه غربی اعلام کرده است که کاربران سرویس‌های اینترنتی Spectrum و Mediacom چند روزی است به اینترنت دسترسی ندارند.

جالب اینجاست که گروه پشتیبانی این سرویس‌ها نه‌تنها بیانیه‌ یا خبر رسمی برای این اتفاق منتشر نکرده‌اند بلکه پروفایل پشتیبانی Mediacom فقط از کاربران خواسته است تا شماره تلفن و پروفایل خود را برای این شرکت بفرستند تا آن‌ها در آینده بتوانند مشکلات فنی را بررسی کنند.

به این دو شرکت باید کمپانی Xfinity را هم اضافه کرد چرا که کاربران این سرویس در شیکاگو دچار مشکل شده‌اند و قطع اینترنت آمریکا بلای جانشان شده است. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی