کد خبر : 94334
/ 06:51
شکست میلی‌متری نماینده خراسان در یک دیدار حساس و جذاب

پیام به سایپا نرسید

تیم والیبال پیام خراسان در دیداری نزدیک مقابل سایپا در خانه حریف شکست خورد.

پیام به سایپا نرسید

شهرآرا آنلاین - نوید فرمانبر - پیام خراسان در هفته23 به‌مصاف سایپای تهران که از بازیکنان ملی‌پوش پرشماری بهره می‌برد، رفت و درنهایت در یک رقابت پایاپای با نتیجه 3بر2 شکست خورد. شاگردان جبار قوچان‌نژاد در این دیدار در سِت‌ اول که برابر پیش می‌رفت، درنهایت با نتیجه 25بر21 شکست خورد. نماینده خراسان سِت‌ دوم عملکرد خوبی داشت و درنهایت 25بر20 به برتری رسید. در سِت سوم شاگردان جبار قوچان‌نژاد فوق‌العاده آغاز کردند و با نتیجه 25بر15 قاطعانه به برتری رسیدند. در سِت چهارم این سایپایی‌ها بودند که توانستند با نتیجه 25بر21 به برتری برسند. اما در نفس‌گیر‌ترین سِت این دیدار، پیام شروع خوبی داشت؛ ولی رفته‌رفته سایپایی‌ها نتیجه را برابر کردند و در امتیاز پایانی ست پنجم، با اینکه پیامی‌ها فرصت پیروزی را داشتند، قدر موقعیت را ندانستند و در پایان، سایپا پیروز این دیدار شد. نکته عجیب در این دیدار اما قضاوت بحث‌برانگیز داور مسابقه بود. درحالی‌که بازیکنان پیام به تصمیم داور مسابقه معترض بودند، قاضی این دیدار با کارت قرمز به سعید مصطفی‌وند، یک امتیاز حساس را به‌راحتی به حساب سایپایی‌ها واریز کرد. پیام با پذیرش این شکست، با ۱۴برد، در رده چهارم باقی ماند.

 

قوچان‌نژاد: یار اول و آخر سایپا با هم برابر بودند

سرمربی تیم والیبال پیام خراسان پس از شکست نزدیک تیمش مقابل سایپا گفت: یار اول و آخر سایپا با هم برابر بودند و بازیکنان ذخیره سایپا از بازیکنان اصلی بهتر بازی کردند. جبار قوچان‌نژاد پس از دیدار تیمش برابر سایپا در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره این مسابقه اظهار کرد: مقابل تیم پرمهره سایپا بازی کردیم‌ که یار اول‌ و آخرش با هم برابر هستند و گواه صحبت ما نیز ست چهارم بود که اکثرا بازیکنان ذخیره این تیم آمدند و بهتر از بازیکنان اصلی بازی‌ کردند. وی عنوان کرد: می‌خواستیم‌ با سرویس‌های هدف‌دار دفاع دریافت سایپا را دچار اشتباه کنیم. فکر می‌کنم در سِت چهارم می‌توانستیم بهتر بازی را مدیریت کنیم ‌که نشد. به نظرم سِت پنجم‌ هم حکم پنالتی را دارد. قوچان‌نژاد خاطرنشان کرد: در امتیازات حساس به نظرم نیاز است از ویدئوچک استفاده شود. مشکل در امتیازات حساس، نشان از نیاز به ویدئوچک است و گاهی اوقات اگر ویدئوچک باشد، شاهد اعتراضات نخواهیم بود. ما مقداری اذیت شده‌ایم، اما درمجموع این را ناشی از داوری نمی‌دانم؛ چون من به بحث داوری خیلی محدود اعتراض می‌کنم، اما به نظرم باید در چیدمان داوری‌ها دقت بیشتری شود. سرمربی پیام گفت: باید حساسیت بازی‌ها را مدنظر بگیریم و در چیدمان داوری دقت بیشتری کنیم، چون‌ گاهی فکر‌ می‌کنیم بعضی بازی‌ها یک‌طرفه باشند؛ اما این‌طور نیست و به‌دلیل ضعیف‌بودن چیدمان، حواشی زیادی پیش می‌آید. امیدوارم برای مرحله پلی‌آف این مسئله بهبود پیدا کند.

 

اکبری: داور‌خط‌های تهران بی‌حاشیه هستند

سرمربی تیم ‌والیبال سایپا گفت: داور خط‌های تهران بی‌حاشیه سوت‌ می‌زنند و برای‌ مرحله پلی‌آف بهتر است از داوران بی‌طرف استفاده شود. پیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال سایپا، درباره پیروزی 3بر2 تیمش مقابل پیام‌ مشهد در هفته بیست‌وسوم لیگ‌ برتر، اظهار کرد: امروز واقعا بازی قشنگی را از نظر فنی شاهد بودیم و 2 تیم خیلی خوب بودند؛ با توجه به اینکه از این 2 تیم انتظار می‌رفت بازی خوبی را ارائه دهند، چون دیدار رفت ما در مشهد هم 3بر2 شد، با این تفاوت که نیم‌فصل اول مشهد پیروز بازی شد و الان ما برنده بازی شدیم. وی افزود: درمورد داورهای خط تهران باید بگویم که انصافا بی‌طرف پرچم می‌زنند و در تهران از نظر داور خط کمترین حاشیه را داریم و اگر ویدئوچک می‌خواهیم، باید ابتدا از برخی شهرستان‌ها شروع‌ کنیم.  

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی