کد خبر : 94381
/ 06:50
رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد در دیدار با خانواده شهید علی‌آبادی گفت:

انقلاب با شهدا به ثمر رسید

انقلاب با شهدا به ثمر رسید

شهرآرا آنلاین -  هم‌زمان با روزهای دهه فجر محمدحسین ودیعی، عضو شورای اسلامی شهر، دکتر فرقانی شهردار منطقه 8، آقای حسامی فرمانده پایگاه بسیج شهرداری مشهد، مدیران شهری منطقه و اعضای شورای اجتماعی محلات با خانواده شهید علی‌اکبر علی‌آبادی دیدار داشتند.

محمدحسین ودیعی، رئیس کمیسیون ویژه ایثارگران شورای اسلامی شهر مشهد، در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی خانواده‌های شهدا و ایثارگران، گفت: به‌عنوان عضو کوچکی از شورای پنجم خدمت رسیدم تا به نمایندگی از اعضای شورا به شما عرض ادب و احترام کنم. شهدای دوره انقلاب جان‌فشانی کردند تا انقلاب به ثمر بنشیند و این وظیفه ماست تا قدر و منزلت آن‌ها را بدانیم و خدمتگزار خانواده شهدا باشیم.

وی ادامه داد: وقتی اوصاف شهدای والامقامی که با لقمه حلالی که پدر به خانه می‌آورد در دامن مادران باتقوا پرورش می‌یافت بررسی می‌کنیم؛ متوجه می‌شویم که همه آن‌ها دارای خصوصیات مشترکی همچون وفاداری، سلامت نفس، گذشت، اخلاص، ایثار و ولایت‌پذیری بودند که همچون یک خانواده در کنار هم زندگی می‌کردند.

ودیعی با بیان اینکه شهدا مایه عزت و سربلندی و توفیق نظام جمهوری اسلامی هستند و از درجات عالی برخوردارند، افزود: خانواده این شهدای بزرگوار از روحیه دلاوری و رشادت بسیار زیادی برخوردارند و صبوری را باید از این خانواده بیاموزیم. از خداوند خواستاریم تا شهدای بزرگوار را با الگو و اسوه ایشان، حضرت سیدالشهدا(ع) محشور نماید.

شهردار منطقه8 در دیدار با خانواده شهید انقلاب، علی‌اکبر علی‌آبادی، با بیان اینکه راه امام و راه شهدا همان صراط مستقیم و راه انقلاب است، گفت: شهدا مظهر ایثار و الگوی کاملی برای مسئولان و مردم بوده و سرمشقی برای همه هستند.حجت فرقانی افزود: آشنایی شهروندان با شهدای انقلاب موجب می‌شود تا شهروندان به‌ویژه نسل جدید با اهداف و ارزش‌های انقلاب اسلامی آشنا شده و در حفظ آن‌ها کوشا باشند. و در این مسیر خانواده شهدا طلایه‌داران فرهنگ ایثار و شهادت‌اند.

وی ادامه داد: هدف از دیدار با خانواده شهدا تکریم، کسب روحیه و تجدید بیعت با آرمان‌های والای مکتب شهداست. 

131129.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی