کد خبر : 94383
/ 06:53

بازار جنت در چله انقلاب

جشنواره ویژه دهه فجر با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی در بازار جنت، ویژه تمام اقشار جامعه برگزار شد.

بازار جنت در چله انقلاب

شهرآرا آنلاین - شهردار منطقه8 با اعلام این خبر گفت: از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ارائه خدمات در عرصه‌های مختلف به مردم است، بنابراین دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین اندیشه‌های امام راحل و انتقال ارزش‌های انقلاب به نسل آینده است.

حجت فرقانی با تشریح اقدامات و برنامه‌های گسترده منطقه در دهه فجر افزود: نسل جوان باید با دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنایی پیدا کنند؛ این امر با راهکارها و راهبردهایی اجراشدنی‌ است و ایام دهه مبارک فجر فرصتی مناسب برای تحقق این مهم است.

وی تصریح کرد: شهرداری منطقه به‌عنوان نهاد اجتماعی و شهروندمدار وظیفه خود در ایام فجر انقلاب را برنامه‌ریزی برای مشارکت شهروندان در جشن پیروزی انقلاب می‌داند. جشنواره ویژه دهه فجر با هدف گرامیداشت چهلمین سالگرد شکوهمند انقلاب اسلامی در بازار جنت، ویژه تمام اقشار جامعه، با فعالیت 6غرفه با محورهای فعالیت تئاتر انقلاب، رادیو، عکس یادگاری، نقاشی کودک و غرفه‌های فروش مواد غذایی و فضاسازی بازار جنت برگزار شد.

فرقانی هدف از اجرای چنین برنامه‌هایی را ایجاد شور و نشاط انقلابی در شهروندان دانست و افزود: برنامه‌های دهه فجر با هدف تبیین مبانی، اصول آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی و تقویت غیرت دینی و ملی عموم برگزار می‌شود و از اهداف دیگر این برنامه می‌توان به انتقال مفاهیم انقلاب در قالب اجرای تئاتر اشاره کرد. 

131132.jpg131131.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی