کد خبر : 94407
/ 07:35

طرح جامع امنیت مرزهای استان در مسیر وزارت کشور

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از تهیه و ارسال طرح جامع امنیت مرزهای این استان به وزارت کشور خبر داد

طرح جامع امنیت مرزهای استان در مسیر وزارت کشور

شهرآرا آنلاین - سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی از تهیه و ارسال طرح جامع امنیت مرزهای این استان به وزارت کشور خبر داد و گفت: ۸شهرستان مرزی در خراسان رضوی وجود دارد و ۱۰درصد مرزهای کشور در این استان واقع است که باید تمهیدات لازم برای امنیت و توسعه آن‌ها اندیشیده شود.

به‌گزارش ایرنا، علیرضا قامتی افزود: بودجه لازم برای اجرای طرح پیش‌بینی شده است و در قانون برنامه ششم توسعه، مصوبات خوبی در این زمینه وجود دارد، بنابراین برای عملیاتی کردن آن، مشکل اعتباری وجود ندارد.

﷯وی چندی پیش نیز در این زمینه به حضور مقتدر سپاه، ارتش، نیروهای مرزبانی، امنیتی و اطلاعاتی در مرزهای استان اشاره کرده و گفته بود که باید پاسخ‌های لازم را برای تحرکات مرزی در جغرافیای سیاسی و نظامی داشته باشیم. دشمن که در ۴٠سال گذشته نتوانسته است ضربه‌ای به نظام جمهوری‌اسلامی وارد کند و در رسیدن به اهدافش ناکام مانده، روی چهل‌سالگی انقلاب برای رسیدن به اهداف شوم خود برنامه‌ریزی کرده است.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی