کد خبر : 94408
/ 07:36

زیباسازی عیدانه مشهد با مشارکت مردم

معاون اجتماعی و مشـــارکت‌های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد بر به‌کارگیری ظرفیت‌ها و توان تشکل‌های مردمی برای زیباسازی شهر مشهد در نوروز ٩٨ تأکید کرد.

زیباسازی عیدانه مشهد با مشارکت مردم

شهرآرا آنلاین - به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، رضا دانای سیج با بیان این مطلب، اظهار کرد: هم‌زمان با برگزاری جشنواره خانه بهار، از پویش‌های مردمی و تشکل‌های دانشجویی درخواست شده است طرح پیشنهادی خود را برای زیباسازی شهر ارائه دهند. در این اقدام که پویش رنگ‌ها خوانده می‌شود، از کمک تشــــکل‌های مردمی، سمن‌ها و گـــروه‌های دانشجویی برای زیباسازی دیوارها و پیاده‌روهای خیابان‌های فرعی پرتردد، به ویژه مراکز محله استفاده می‌شود. وی در توضیح بیشتر گفت: با جامعه معلولان و مجموعه‌هایی که این گروه از افراد را تحت پوشش قرار می‌دهند، ارتباط برقرار کردیم و در نتیجه این تعاملات موفق به کسب رضایت نسبی و جلب مشارکت آن‌ها در نوروز ٩٨ شدیم. 

معاون سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد به برپایی نشست‌هایی با این موضوع در مناطق سیزده‌گانه شهر اشاره کرد و ادامه داد: هم‌اکنون گروه‌های داوطلب از سوی مناطق معرفی می‌شوند و ٣٧ مجموعه پوشش‌دهنده توان‌یابان نیز آمادگی خود را اعلام کرده‌اند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی