• خانه
  • یادداشت
  • دست‌نوشته‌ای در راه‌پیمایی بیست و دوم بهمن: مسئولان! آمدنمان را به خود نگیرید
کد خبر : 94424
/ 08:02
حجت‌الاسلام محمدرضا زائری

دست‌نوشته‌ای در راه‌پیمایی بیست و دوم بهمن: مسئولان! آمدنمان را به خود نگیرید

دست‌نوشته‌ای در راه‌پیمایی بیست و دوم بهمن: مسئولان! آمدنمان را به خود نگیرید

شهرآرا آنلاین - دیگر مردم به چه زبانی بگویند که حضور حماسی‌شان در مناسبت‌های ملی و انقلابی و مذهبی به اشخاص و گروه‌های سیاسی ربطی ندارد و برای حفظ اصل نظام و اقتدار اساس کشور در برابر دشمن خارجی است.

- یک نفر در یکی از شبکه‌های اجتماعی با تعجب از حضور مردم در راه‌پیمایی، ضمن توهین به تظاهرکنندگان نوشته: یعنی این‌ها از وضعیت راضی هستند؟

طرف نمی‌فهمد که این حضور حماسی برای حمایت از تمامیت ارضی کشور و عزت و اقتدار خارجی نظام است، نه حمایت از کارنامه مسئولان کشور و اگر قرار بود مردم با معیار رضایت از عملکرد افراد به خیابان بیایند، حتى خود برگزارکنندگان اصل مراسم هم دست به میکروفون و پرچم نمی‌زدند! 

- مرد متجاوز برای شانزدهمین بار زندانی شد!

این خبر هم در صفحه حوادث یکی از روزنامه‌ها درباره مردی منتشر شده‌بود که در ۵ محله پایتخت بارها متعرض ناموس مردم شده و ١٠ دختربچه و ٢ زن قربانیان جدید او هستند. جالب اینجاست که تاکنون ١۵ بار دستگیر و آزاد شده. احتمالا طرف با رفیق‌هایش سر بستنی شرط‌بندی کرده‌اند تا معلوم بشود در رقابت بین نیروی انتظامی و قوه قضائیه بالأخره آخرش کدام برنده می‌شود!

-خانمی که بعد از ٣۶ سال زندگی مشترک برای شکایت از همسرش به دادگاه آمده: دیگر گول ظاهرش را نمی‌خورم!

ان شاءا... بروید به سلامت و خوشی برای ٣۶ سال دوم گول باطنش را بخورید!

-رئیس کل بانک مرکزی فرموده‌اند: مسئولان نباید در حل مشکلات اقتصادی مردم تعلل کنند!

لطفا خوانندگان محترم روزنامه که به مسئولان دسترسی دارند، از مسئولان بپرسند که چرا تعلل می‌کنند؟!

-شورای فرهنگی بریتانیا از جورج اورول (نویسنده نامدار انگلیسی که ٧٠ سال پیش از دنیا رفته) به خاطر رد کردن مقاله او در سال ١٩٤٦ میلادی عذرخواهی کرد! 

قدیم‌ها بزرگ‌ترهایمان همیشه می‌گفتند که انسان به امید زنده است!

هر بلایی امروز سرتان می‌آید، نگران نشوید و شکایت نکنید؛ اگر بی‌کارتان کرده‌اند، تحمل کنید. اگر از دانشگاه اخراج شده‌اید، صبر داشته‌باشید. اگر سفره‌تان خالی است، حوصله به خرج بدهید؛ هفتاد سال دیگر شاید کسی پیدا شود و از شما عذرخواهی کند!.

 

فعال رسانه‌ای 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی