کد خبر : 94428
/ 08:09

کشف ٣٠٠٠ کیلوگرم گوشت فاسد

گرانی‌های اخیر که مهم‌ترین مشخصه آن کوچک شدن سفره مردم بوده است، موجب شکل‌گیری سلاطین ‌خرده‌پا در جای‌جای کشور، حتی در روستاها شده است.

کشف ٣٠٠٠ کیلوگرم گوشت فاسد

شهرآرا آنلاین - سهیل دیبا|  گران شدن کاغذ، چوب، گوشت و خلاصه همه چیز، موجب شده است تا عده‌ای سودجو با سوءاستفاده از این فضای ملتهب، به دور از چشم بازرسانی که در شناسایی و تنبیه دانه‌ریزها ید طولایی دارند، اقدام به احتکار و ماجراجویی‌های بی‌رحمانه‌ای بکنند.

یکشنبه گذشته مأموران انتظامی شهرستان نیشابور در پیگیری یک پرونده که نشان از احتکار میزان زیادی گوشت داشت، راهی یکی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان شدند.

پیگیری اطلاعات به دست آمده نشان می‌داد که فردی به دپوی یک محموله بزرگ گوشت فاسد اقدام کرده است. مأموران در بررسی‌های بیشتر با شناسایی محل دپوی این محموله فاسد، موضوع را به مقام قضایی اطلاع دادند و در نتیجه با در دست داشتن حکم بازرسی از این انبار، مأموریت خود را با همکاری تیمی از اداره دام‌پزشکی ادامه دادند.

مأموران انتظامی و بازرسان بهداشتی، با مراجعه به در این انبار و داشتن حکم قضایی و با وجود ممانعت مالک‌انبار، وارد این محل شدند و آن را بازرسی کردند. 

مأموران در این بازرسی موفق به کشف ٣٠٠٠کیلو گوشت فاسد شدند. با کشف این محموله یک متهم دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی