کد خبر : 94430
/ 08:13
تکرار جنایت اصفهان در مشهد

مرد ۵٠ساله همسرانش را کشت

مردی پنجاه‌ساله که از اصفهان برای دیدن همسر سابقش به مشهد آمده بود، در حالی زنش را خفه کرد که در کمتر از ٢۴ساعت دستگیر و در اعترافی عجیب به کشتن همسر دیگرش در اصفهان نیز اعتراف کرد.

مرد ۵٠ساله همسرانش را کشت

شهرآرا آنلاین - محمدجواد ابوعطا - ماجرای این پرونده روز یکشنبه با کشف جسد زنی میان‌سال در دامنه کوه‌های منطقه دلاوران مشهد، آغاز شد. با اعلام کشف جسد، بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد به همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی در منطقه حاضر شدند.

تیم جنایی با کشف جسد، بررسی‌های تخصصی خود را آغاز کردند که مشخص شد جسد متعلق به زنی چهل‌وپنج‌ساله است و به علت خفگی به قتل رسیده است. با مطرح شدن موضوع قتل، جسد به پزشکی قانونی منتقل و هویت مقتول شناسایی شد.

مأموران با یافتن منزل این فرد به سراغ فرزندان مقتول رفتند. بررسی‌ها نشان می‌داد که این زن میان‌سال دارای ٨سابقه کیفری است و بی‌خانمان بوده است و همچنین فرزندانش از او بی‌خبر بوده‌اند. شواهد حاکی از آن بود که او سال‌ها پیش، از همسرش جدا شده اما به گفته فرزندانش او همچنان باپدرشان در ارتباط بوده است.با مشخص شدن این موضوع تحقیقات قضایی ادامه یافت و هویت همسر سابق مقتول شناسایی شد. کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور قاضی احمدی‌نژاد، محل زندگی این مرد را در مشهد شناسایی و او را به عنوام مظنون اصلی پرونده دستگیر کردند.

بررسی پرونده این مرد پنجاه‌ساله نشان می‌داد که او ساکن اصفهان است و از چندی پیش به اتهام قتل همسرش تحت تعقیب قرار گرفته است. با مشخص شدن این موضوع، این فرد به قتل همسر سابقش در مشهد نیز اعتراف کرد. 

متهم به قتل در بازجویی‌های تخصصی به قاضی احمدی‌نژاد اعلام کرد: «‌چندی پیش در پی اختلافاتی با همسرم در اصفهان سر او را بریدم و پلیس و برادران همسرم در تعقیبم بودند که به مشهد آمدم. اینجا دوباره به سراغ همسر سابقم که کارتن‌خواب شده بود، رفتم و با او در ارتباط بودم که روز یکشنبه با یکدیگر دعوا کردیم و او را با دستان خودم خفه 

کردم.»به گفته متهم این جنایت در منزلی واقع در خیابان شقایق مشهد رخ داده است و سپس جسد را به کوه‌های انتهای بولوار دلاوران مشهد انتقال داده و پس از رها کردن از محل گریخته است. طبق دستور قاضی احمدی‌نژاد تحقیقات درباره پرونده‌های قتل در مشهد و اصفهان آغاز شده است. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی