کد خبر : 94434
/ 11:48

استاندار خراسان رضوی از حضور حماسی مردم تقدیر کرد

استاندار خراسان رضوی روز سه شنبه با انتشار پیامی از حضور حماسی و پرشور مردم این استان در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

استاندار خراسان رضوی از حضور حماسی مردم تقدیر کرد

 به گزارش شهرآراآنلاین، علیرضا رزم حسینی در این پیام آورده است: اینجانب برخود لازم می دانم از مردم همیشه در صحنه خراسان رضوی به دلیل حضور باشکوه و گسترده در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن قدردانی و تشکر کنم و بی شک این همراهی چهل ساله بار سنگینی بردوش مسئولان و خدمتگذاران به این مردم بی نظیر و انقلابی نهاده است.

وی در ادامه پیام افزود: حضورغرورآفرین مردم انقلابی و شریف استان در مراسم راهپیمایی سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ثابت کرد که ایران برای همیشه تاریخ و تا ظهور منجی عالم بشریت دست از حمایت انقلاب اسلامی و تلاش خود در راستای تحقق آرمانهای امام خمینی(ره)، شهدای عزیز و منویات رهبر معظم انقلاب بر نخواهد داشت.

استاندار خراسان رضوی ادامه داد: این حضور خودجوش مردمی، روشنی بخش قلب رهبر معظم انقلاب بوده و خدمتگزاران خود را در دولت تدبیر و امید در خدمت صادقانه و بی منت مصمم تر کرده است. مراسم راهپیمایی چهلمین طلوع فجر انقلاب با حضور گسترده مردم متعهد و ولایتمدار خراسان رضوی و در نمایی یکپارچه با ملت سربلند ایران فرصتی بود تا ابهت و صلابت مردم آزاده ایران اسلامی به رخ منادیان اسلام هراسی کشیده شود، آن هم در شرایطی که هجمه گسترده تبلیغات منفی دشمنان علیه نظام اسلامی شدت یافته است.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی