کد خبر : 94587
/ 00:43
در منطقه ۲ شهرداری مشهد انجام شد

برگزاری آیین کلنگ زنی گود کشتی مهدی‌آباد

معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه ۲ مشهد از آغاز عملیات بازسازی و بهینه سازی گود کشتی مهدی‌‌آباد در بولوار توس خبر داد.

برگزاری آیین کلنگ زنی گود کشتی مهدی‌آباد

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ، احسان قیطاقی با اعلام این خبر افزود: این گود کشتی مورد توجه و استقبال تعداد فراوانی از همشهریان مشهدی به ویژه استعدادهای درخشان کشتی است به همین دلیل آستان قدس رضوی و شهرداری مشهد به ایجاد شرایط مطلوب و بهسازی و بازسازی گود برای رفاه حال مشتاقان و علاقه‌مندان به کشتی تصمیم گرفتند.

وی به برگزاری جلسات مختلف با معاون دادستانی برای حفظ این گود اشاره کرد و افزود: شهرداری منطقه ۲ در کنار مردم علاقه‌مند به کشتی تمام تلاش خود را انجام داد تا گود کشتی مهدی‌آباد برای علاقه‌مندان پا بر جا بماند.

معاون فنی و اجرایی منطقه ۲ با تأکید بر حضور همیشگی جمعیت فراوان علاقه‌مندان به کشتی در روزهای جمعه در این گود اظهار کرد: رسیدگی به مناطق محروم جزو اولویت‌های این دوره از مدیریت شهری در شورای شهر و شهرداری مشهد است و توسعه عمرانی و بهسازی گود کشتی با چوخه یکی از این اقدامات است.

احسان قیطاقی زنده نگه داشتن فرهنگ معنوی مشهد را در گرو توسعه و تجهیز این مراکز بیان کرد و افزود: با اتمام پروژه گود کشتی مهدی‌آباد از این پس علاقه‌مندان کشتی شهرمان شاهد یک گود ورزشی مجهز و مرتب خواهند بود.

131383.jpg131382.jpg131381.jpg131380.jpg

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی