کد خبر : 94760
/ 08:38
رهبر انقلاب در دیدار قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی:

مسئولان، دوست و دشمن را بشناسند

مسئولان، دوست و دشمن را بشناسند

شهرآرا آنلاین - هم‌زمان با سالگرد قیام مردم تبریز در ۲۹‌بهمن‌۱۳۵۶، هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم استان آذربایجان شرقی، روز گذشته با رهبر انقلاب دیدار کردند. گزیده‌ای از بیانات حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای در این دیدار به شرح زیر است:

- من در پایان بیانیه از مردم برای راهپیمایی ۲۲‌بهمن تشکر کردم، لکن این تشکر خیلی کمتر از حق مردم است؛ تقریبا در همه‌ کشور، جمعیت زیادی آمدند. دشمنان کتمان می‌کنند، اما می‌دانند ملتی که این‌جور در صحنه است، نمی‌تواند هیچ آسیبی به او برساند. یک عده خودشان ضعیف شده‌اند و می‌گویند انقلاب ضعیف شده. ضعف‌های خود را به ملت نسبت می‌دهند.

- مسئولان، دوست و دشمن را بشناسند و فریب نخورند. دشمن گاهی دندان نشان می‌دهد، گاهی مشت می‌زند و گاهی لبخند؛ این‌ها فرقی ندارند. در دل‌های نجس و سرشار از کینه آن‌ها نسبت به اسلام و جمهوری اسلامی «دشمنی» است. دشمنی آمریکا که آشکار است؛ اروپایی‌ها هم امروز خدعه می‌کنند. مسئولان مواظب باشند فریب نخورند. به‌ نام اینکه حالا یک کاری بکنیم، کشور را دچار مشکل نکنند؛ بدانند دست خدا بالای دست‌هاست.

- دشمن امروز ضعیف است. آن‌وقت این دولتمردان ضعیف‌العقل یا احمق‌های درجه‌یک خودشان را به در و دیوار می‌زنند و کنفرانس ورشو را تشکیل می‌دهند که به‌ جایی نمی‌رسد. وقتی دشمن ضعیف است، هارت‌و‌پورت می‌کند. این نباید توی دل مسئولان را خالی کند. آبروی خیلی از سران کشورهای مسلمان که با رژیم صهیونیستی و آمریکا در ورشو نشستند و علیه اسلام و مسلمین و جمهوری اسلامی هم‌پیمان شدند نیز در این حوادث رفت.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی