کد خبر : 94961
/ 06:55

٣تصادف بین ١٧خودرو با ٣کشته و ١١زخمی

آخر هفته برفی مشهد و استان که موجب خرسندی شهروندان و به خصوص کشاورزان شد، خسارت‌هایی هم در پی داشت.

٣تصادف بین ١٧خودرو با ٣کشته و ١١زخمی

شهرآرا آنلاین - گروه حوادث |  معمولا آخر هفته‌ها با توجه به یکی دوروز تعطیلی تردد در محورهای استان افزایش می‌یابد و به تبع این افزایش تردد، معمولا سوانح رانندگی نیز بیشتر می‌شود. طی چند روز برفی گذشته ٣سانحه عمده رانندگی در جاده‌های استان رخ داد که ١٧وسیله نقلیه با یکدیگر برخورد کردند. متأسفانه در پی این سوانح ٣نفر کشته و ١١نفر زخمی شدند، اما این تمام رخدادهای حادثه ایی استان نبود و آتش‌گرفتن یک سردخانه به نوعی تکمیل‌کننده این پازل بود.

 

٣کشته در ٢سانحه 

اولین حوادث رانندگی آخر هفته، غروب چهارشنبه گذشته در جاده روستای ییلاقی بوژان نیشابور رخ داد. در پی این سانحه یک خودرو پژو ۴٠۵ به دلایل نامعلومی واژگون شد. با حضور تیم اورژانس ١١۵در محل مشخص شد که متأسفانه ٢نفر از سرنشینان این خودرو جان باخته‌اند. یک نفر دیگر پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان ٢٢‌بهمن نیشابور انتقال یافت.

در حادثه بعدی که ساعتی پس از واژگونی خودرو سواری رخ داد، ۶وسیله نقلیه شامل یک موتور سیکلت و کامیون به همراه ۴خودرو سواری به صورت سریالی با یکدیگر برخورد کردند که راکب موتورسیکلت کشته و ۶نفر دیگر هم مصدوم شدند.

131827.jpg

سریال تصادف در محور فریمان 

بامداد پنجشنبه نیز یک سانحه سریالی در محور فریمان در نزدیکی مشهد رخ داد. در پی این سانحه که لغزنده بودن جاده‌ها یکی از دلایل بروز آن بود، ١٠خودرو با یکدیگر برخورد کردند و چندین شهروند درون خودروها گرفتار شدند. با اعلام سانحه به آتش‌نشانی مشهد، به دستور جعفری مدیر عامل این سازمان چندین تیم پیشگیری از حریق و امداد و نجات ایستگاه‌های شماره ٣٩‌، ٢٠‌و ٩‌شهدا در محل حادثه حاضر شدند. نجاتگران آتش‌نشانی با پیشگیری از وقوع حریق و رفع خطر، به بیرون آوردن سرنشینان مصدوم در خودروها اقدام کردند. در پی این سانحه ۴نفر مصدوم شدند.

131828.jpg

گرمای آتش در دل سردخانه 

یکی دیگر از حوادث که اندکی عجیب بود، وقوع حریق در یک سردخانه بود. حادثه‌ای که شامگاه پنجشنبه در سردخانه ای صنعتی واقع در شهرک صنعتی شهرستان سبزوار رخ داد. در پی این آتش‌سوزی گسترده تیم‌های آتش‌نشانی این شهرستان در محل حاضر شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد که کانون آتش‌سوزی در انبار موادغذایی این سردخانه رخ داده است. آتش‌نشانان بلافاصله با محاصره آتش عملیات اطفائی را آغاز کردند و توانستند در همان دقایق اولیه آتش را مهار و سپس خاموش کنند. آتش‌نشانان در گام دوم عملیات با لکه‌گیری آتش و تخلیه دود پس از ۶ساعت تلاش توانستند آتش را به طور کامل مهار و اطفا کنند. علت حادثه اعلام نشده است.

 131829.jpg

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی