کد خبر : 95019
/ 08:02

سوختن مرگ‌بار مرد جوان در خودرو آتش

چندی پیش شهروندی خودرو پیکانش را برای تعمیر به یک تعمیرگاه در منطقه اسماعیل‌آباد می‌برد. تعمیرکار پس از بازدید خودرو اعلام می‌کند که هزینه تعمیر آن بالاست...

سوختن مرگ‌بار مرد جوان در خودرو آتش

شهرآرا آنلاین -  ابوعطا| چندی پیش شهروندی خودرو پیکانش را برای تعمیر به یک تعمیرگاه در منطقه اسماعیل‌آباد می‌برد. تعمیرکار پس از بازدید خودرو اعلام می‌کند که هزینه تعمیر آن بالاست و از جایی که مالک خودرو توان پرداخت این هزینه‌ها را نداشته‌، خودرو مقابل تعمیرگاه در حاشیه خیابان می‌ماند.

ساعت ۴صبح دیروز خودرو پیکان رها شده دچار آتش‌سوزی گسترده‌ای می‌شود به نحوی که با اعلام حادثه، آتش‌نشانان به میدان آمده و شعله‌های آتش را مهار و اطفا می‌کنند. پس از فروکش کردن آتش در بررسی درون خودرو، آتش‌نشانان با یک جسد سوخته روبه‌رو می‌شوند. با کشف جسد موضوع بلافاصله به بازپرس ویژه قتل دادسرای انقلاب مشهد اعلام می‌شود.

﷯قاضی کاظم میرزایی در محل حاضر شده و به بررسی جوانب موضوع می‌پردازد. طبق اظهارات شاهدان از چند شب پیش فردی معتاد برای فرار از سرما درون این خودرو می‌خوابیده است.طبق نظریه کارشناسان آتش‌نشانی و بررسی‌های مقام قضایی مشخص شد که این فرد برای فرار از سرمای شبانه درون یک پیت ۵کیلویی روغن، آتش روشن کرده و دقایقی بعد به علت انتشار گازهای سمی ناشی از سوختن ذغال این فرد جان خود را از دست می‌دهد. در ادامه انتشار گاز درون خودرو موجب ترکیدن شیشه‌های خودرو و انتشار آتش درون خودرو می‌شود. طبق بررسی‌ها یکنواختی آتش درون خودرو و همچنین وجود پیت روغن، موضوع عمدی بودن حادثه را رد می‌کند. با این حال پیکر متوفی برای بررسی علت دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی