کد خبر : 95432
/ 08:04

انهدام باند سارقان باتری‌خوار

شامگاه شنبه گذشته یکی از تیم‌های گشت پلیس مشهد سر در پی سرنشینان یک خودرو سواری پراید در حوالی بولوار معلم گذاشتند...

انهدام باند سارقان باتری‌خوار

شهرآرا آنلاین - سهیل دیبا| عملیات تعقیب و گریز پلیس با راننده این خودرو پس از طی مسافتی در بولوارهای مختلف به سمت پارک ملت کشیده شد و مأموران این خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.

ماجرای این پرونده با گزارش‌های سریالی سرقت باتری خودروهای سواری در محدوده بولوارهای معلم و آزادشهر آغاز شده بود و تیمی از دایره تجسس کلانتری سجاد مشهد به دستور سرهنک اکبر آقابیگی، فرمانده انتظامی مشهد، مأموریت یافتند تا از راز این سرقت‌ها پرده بردارند.

تیم‌های گشتی این کلانتری متوجه شدند که عاملان سرقت‌ها سوار بر یک خودرو سواری پراید، بعد از پرسه‌زنی در محدوده‌های موردنظر با سوءاستفاده از کمبود تجهیزات ایمنی کافی برای برخی خودروها، اقدامات مجرمانه خود را انجام می‌دهند.با کشف این سرنخ مأموران توانستند گردانندگان این باند سرقت را شناسایی و تحت نظر قرار دهند.

متهمان هنگام سرقت باتری یک خودرو با حضور مأموران در محل مواجه و ٢نفر از متهمان دستگیر شدند. متهم دیگر پرونده نیز در عملیات تعقیب و گریز دستگیر شد.

به گفته فرمانده انتظامی مشهد، متهمان لب به اعتراف گشودند و تاکنون به ١٠فقره سرقت باتری خودرو اعتراف کرده‌اند.سرهنگ اکبر آقابیگی از شناسایی ودستگیری یک مال‌‌خر اموال مسروقه در این پرونده نیز خبر داد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی