کد خبر : 95641
/ 09:58
تقابل با ذوب آهن، جدال دشوار شاگردان گل‌محمدی در هفته 21 لیگ

شهر خودرو در پیچ سخت

تیم پدیده شهرخودرو خراسان امروز در چهارچوب هفته بیست‌و‌‌یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود

شهر خودرو در پیچ سخت

شهرآرا آنلاین - مرتضی اخوان - تیم پدیده شهرخودرو خراسان در شرایطی امروز در چهارچوب هفته بیست‌و‌‌یکم لیگ برتر فوتبال از ساعت 17 در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان ذوب‌آهن اصفهان خواهد بود که در تمام تقابل‌های قبلی مقابل این حریف اصفهانی تنها یک بار به پیروزی رسیده و آن هم به بازی دور رفت در دیار نصف جهان باز می‌گردد. بردی که طلسم ناکامی پدیده مقابل نماینده اصفهان را بعد از 10 بازی شکست و بالاخره پدیده شهرخودرو با پیروزی 2 بر یک بازی رفت با یحیی گل‌محمدی، به اولین بردش برابر ذوب‌آهن رسید. اتفاقی که حالا هواداران پدیده امیدوارند با گل‌محمدی برای دومین‌بار و این‌بار پیش روی چشمانشان در ورزشگاه امام رضا (ع) تکرار شود.

 

لغزش ممنوع در جدول

هر 2 تیم پدیده شهر خودرو و ذوب‌آهن به خوبی می‌دانند که دیگر حق لغزش ندارند. شاگردان یحیی گل‌محمدی که در کورس قهرمانی و کسب سهمیه آسیایی قرار دارند، می‌دانند که اگر قرار باشد 3 امتیاز ارزشمند یک بازی خانگی مقابل تیم چهاردهم جدول را هرچند نامش ذوب‌آهن باشد از دست بدهند، بی‌تردید در کورس با حریفان تا بن دندان مسلحی چون سرخابی‌های پایتخت، تراکتور و سپاهان عقب خواهند ماند و معلوم نیست فرصت جبران دیگری برایشان به دست آید. از سویی، شاگردان علیرضا منصوریان در ذوب‌آهن هم می‌دانند 2 بازی عقب‌افتاده ضمانت چندانی برای خروج از منطقه خطر نیست. ذوبی‌ها اگر یک بار دیگر بلغزند، ممکن است حتی به بحرانی دچار شوند که در سال‌های اخیر آن را تجربه نکرده‌اند، بحرانِ افتادن در باتلاق سقوط.

 

گل‌محمدی: هر بازی برای ما فینال است

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش در برابر ذوب‌آهن اصفهان گفت‌‌: شرایط خاصی در جدول رده‌‌بندی داریم و هر بازی برای ما شبیه به فینال است. هر امتیازی که به‌ویژه از بازی‌های خانگی می‌گیریم‌ برای ما ارزش زیادی دارد. با توجه به بالانشینی در جدول، می‌خواهیم امتیازات را به دست آوریم. وی افزود: مقابل تیمی بازی داریم که شخصیت تیمی بالا، مدیریت خوب و کادر فنی بادانشی دارد و از تیم‌های باسابقه ایران است. مطمئنم ‌فردا برای برد به زمین می‌رویم و هدفمان فقط پیروزی است، هرچند می‌دانیم ‌باید زحمت زیادی بکشیم‌‌ زیرا مقابل تیمی آسیایی بازی داریم. امیدوارم اتفاقات به نفع ما رقم بخورد و از موقعیت‌ها به بهترین شکل استفاده کنیم و وارد کانال چهل‌امتیازی شویم. گل‌محمدی درباره مصدومان و محرومان تیمش گفت: رضا صدری مصدوم است اما خوشبختانه محرومی نداریم. سرمربی پدیده شهرخودرو درباره اشتباهات داوری گفت: اشتباهات ممکن است همیشه وجود داشته‌ باشند. این فصل ۳ گل درست زدیم که آفساید اعلام شد. در برابر فولاد، نفت آبادان و پیکان به گل رسیدیم اما به‌‌اشتباه پذیرفته‌ نشد. وی درباره مشکل زمین تمرین پدیده شهر خودرو گفت: متأسفانه مشکل که به آن صورت حل نشد. منتظریم با آغاز فصل بهار و گرم شدن هوا، شرایط بهتر شود. دیروز هم یک جلسه تمرینی در ورزشگاه امام‌رضا‌ برگزار کردیم اما حقیقتا رقم آن به قدری بالاست که عذاب وجدان می‌گیریم وقتی آنجا تمرین می‌کنیم. برای هر جلسه تمرینی حدودا ۲۰ میلیون از ما می‌گیرند.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی