کد خبر : 95887
/ 07:22

موافقت اعضای شورای شهر با افزایش ٣١درصدی بودجه قطار شهری

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد،در جلسه علنی روز گذشته شورای شهر، جزئیات اصلاح و متمم بودجه قطار شهری را اعلام کرد.

موافقت اعضای شورای شهر با افزایش ٣١درصدی بودجه قطار شهری

شهرآرا آنلاین - به گزارش شهرآرا، بتول گندمی گفت: بر‌مبنای ماده‌واحده این اصلاح و متمم، شرکت قطار شهری مشهد در منابع و مصارف نسبت‌به بودجه مصوب سال‌۱۳۹۷ به میزان ۳۱درصد افزایش داشته است.

موحدی‌زاده، یکی از اعضای شورای شهر مشهد، با طرح سؤالی خواستار پاسخ‌گویی نماینده شهرداری درباره علت این ٣١درصد افزایش بودجه قطار شهری مشهد شد.نماینده شهرداری مشهد در توضیحاتی درباره این اصلاح بودجه، عمده این افزایش را مربوط‌به دیون این شرکت به بیمه و بانک دانست.

در‌نهایت با رأی‌گیری در صحن علنی شورای شهر مشهد، این اصلاح و متمم بودجه با ١١‌رأی به تصویب رسید.همچنین در تبصره‌ماده واحده این شرکت که روز گذشته به تصویب شورای شهر مشهد رسید، شهرداری مشهد مکلف شده است، گزارش وضعیت اجرای تعهدات ناشی از تجدید‌نظر در مبانی قرارداد خط٢ قطارشهری را حداکثر ظرف مدت ۳‌ماه از تاریخ ابلاغ قانونی این مصوبه، به شورای اسلامی شهر ارائه کند.

نظریه کمیسیون تلفیق برای اصلاح و متمم بودجه سازمان عمران شهرداری مشهد، یکی دیگر از دستورکارهای صحن علنی شورای شهر مشهد بود. گندمی، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر ، با قرائت ماده‌واحده اصلاح و متمم بودجه این سازمان اظهار داشت: بودجه منابع و مصارف سازمان عمران شهرداری مشهد رقمی در حدود ١٨‌درصد افزایش داشته است.در ادامه، اصلاح بودجه به رأی گذاشته شد که اعضای شورا به آن رای مثبت دادند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی