کد خبر : 95919
/ 08:56

بازدید معلمان از جغرافیای مشهد

مدیران نواحی هفت گانه آموزش و پرورش مشهد و تعدادی از معاونان پرورشی مناطق از منطقه گردشگری هفت حوض، باغ گیاه شناسی و خط 2 قطار شهری مشهد بازدید کردند.

بازدید معلمان از جغرافیای مشهد

شهرآرا آنلاین - بخشنده | به گزارش شهرآرامحله، داوود نسائی، رئیس اداره رویدادها و گردشگری معاونت گردشگری و زیارت سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری مشهد که متولی برگزاری این برنامه بود در حاشیه آن به خبرنگار ما گفت: با توجه به فرارسیدن سال جدید و در راستای پروژه مشهد شناسی، برگزاری تورهای گردشگری شهری را برای گروه‌هایی که در جامعه مرجع تلقی می‌شوند در دستور کار قرار دادیم تا بتوانیم از این طریق زمینه ساز معرفی داشته‌های فراوان گردشگری مشهد به شهروندان بشویم. محمدرضا کمالی، مدیر آموزش و پرورش ناحیه 7مشهد، نیز در حاشیه این بازدید به شهرآرامحله گفت: من برای معرفی بهتر ظرفیت‌های مشهد به اداره گردشگری و رویدادها پیشنهاد دادم بروشورهایی را برای معرفی مکان‌های گردشگری مشهد به اداره آموزش و پرورش بدهند تا ابتدا جامعه فرهنگیان با آن‌ها آشنا شوند و در ادامه مسیر تردد برای دانش‌آموزان ایجاد شود. وی افزود: متأسفانه بیشتر دانش‌آموزان ما هیچ شناختی نسبت به شهرشان ندارند و حتی والدین آن‌ها نیز شناخت کاملی به شهر خود ندارند.

کمالی ادامه داد: دومین کاری که ما می‌توانیم انجام بدهیم معرفی مکان‌های گردشگری مشهد به زائران است. آموزش و پرورش سالانه میزبان حدود 2میلیون زائر است که می‌توانیم مناطق توریستی و گردشگری شهر را به آن‌ها معرفی کنیم. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی