کد خبر : 95925
/ 09:14
مدیر بوستان کوهسنگی از فعالیت‌های استقبال از بهار خبر داد:

4 المان گل در بوستان

مدیر بوستان کوهسنگی از آمادگی این مجموعه برای استقبال از بهار98 خبر داد.

4 المان گل در بوستان

شهرآرا آنلاین - به گزارش شهرآرامحله، حمیدرضا ذکاوتی در این باره گفت: کاشت 162هزار بوته گل دائمی و فصلی در بوستان کوهسنگی، گوشه‌ای از اقدامات گسترده شهرداری منطقه8 برای استقبال شایسته از بهار است که با هدف ارتقای رضایتمندی شهروندان انجام شده است.

وی با تشریح خدمات گسترده در بوستان کوهسنگی به مناسبت بهار98 توضیح داد: کوهسنگی بوستانی بین‌المللی است که از نگاه شهروندان میعادگاه انسان، شهر و طبیعت است که به واقع همراه با توسعه بافت شهری لحظه لحظه این تحولات را در ذهن به یادگار داشته و جزیی از خاطرات مشترک تمامی شهروندان است. امسال برای اولین‌بار 4المان گل را به این بوستان آورده‌ایم تا خاطرات مفرحی را برای بازدیدکنندگان این بوستان داشته باشد.

ذکاوتی افزود: رد پای باغبان، گاری گل و دو سبد آویز در این بوستان به نمایش گذاشته می‌شود.  این 4المان در ورودی کوهسنگی، گرادین، کنار آب‌نمای 20در 20نصب و باغ گل کوهسنگی جانمایی شده است. علاوه‌بر این‌ها پیگیر هستیم تا بتوانیم 2المان خاص فرهنگی هم در کوهسنگی نصب کنیم که هنوز به جمع‌بندی کامل نرسیده‌ایم.

وی ادامه داد: بوستان بزرگ کوهسنگی به‌عنوان یکی از مهم‌ترین قطب های گردشگری پایتخت معنوی ایران جایگاهی فراشهری در نزد بازدیدکنندگان داخلی و خارجی دارد که این موضوع اهمیت آمادگی برای استقبال از بهار را بیش از پیش نمایان می‌کند. بر همین اساس 850نیمکت، بالغ بر 1650سطل زباله، 50دستگاه لوازم بدن‌سازی، 10سرویس بهداشتی(هر کدام دارای 8تا 10 چشمه)، 24تیر پرچم، 4هزار متر نرده، 3هزار تیر چراغ برق در سطح بوستان رنگ‌آمیزی شده‌اند. همچنین استخرها و دریاچه مصنوعی بوستان لای‌روبی و رنگ‌آمیزی شده‌اند.

مدیر بوستان کوهسنگی از برگزاری جشنواره ماهی قرمز در24اسفند مانند سال‌های گذشته خبر داد. 

132935.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی