کد خبر : 95967
/ 07:59

بالاخره بودجه حاشیه شهر مشهد ردیف شد

«بودجه حاشیه شهر مشهد با چنگ و دندان ردیف شد» عنوان مطلبی بود که روز گذشته نصرا... پژمان فر، نماینده مردم مشهد، در اینستاگرام خود منتشر کرد

بالاخره بودجه حاشیه شهر مشهد ردیف شد

شهرآرا آنلاین - سلطانی| «بودجه حاشیه شهر مشهد با چنگ و دندان ردیف شد» عنوان مطلبی بود که روز گذشته نصرا... پژمان فر، نماینده مردم مشهد، در اینستاگرام خود منتشر کرد، مسئله ای که پیش تر روزنامه شهرآرا در چندین گزارش به آن پرداخته بود. در حالی که سال گذشته حاشیه شهر مشهد در ٢ ردیف مجزا دارای بودجه مشخص بود، در لایحه بودجه ٩٨، بودجه حاشیه شهر مشهد با ٢ شهر دیگر در یک ردیف ١٠٠ میلیارد تومان ادغام شد. این موضوع نگرانی های بسیاری در میان مسئولان شهری و دغدغه مندان شهر مشهد ایجاد کرد زیرا سهم مشهد از ردیف ١٠٠ میلیارد تومان بودجه حاشیه ٣ کلان شهر مذهبی ایران نامشخص بود.

اما روز گذشته حجت الاسلام پژمان فر با انتشار پیامی در اینستاگرام درباره بودجه حاشیه شهر مشهد شفاف سازی کرد و نوشت: ایجاد ردیف مستقل حاشیه شهر مشهد در سال های گذشته با مقابله هایی مواجه بود و محقق شد. در لایحه بودجه ٩٨ ردیف مستقل حاشیه شهر مشهد حذف شده بود اما با نامه نگاری های جدی با رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و دفاع از این رقم در کمیسیون تلفیق بودجه، رقم سال گذشته ٣٠ میلیارد تومان احیا شد .

در سال ٩٨ همچون سال گذشته سهم هر یک از ٣ شهر مشهد، شیراز و قم از این بودجه مشخص نشده بود. از آنجا که تغییرات اعمال شده از سوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در جداول بودجه ٩٨ منتشر نشده و مجلس فقط به انتشار کلیات بودجه اکتفا کرده است، انتشار این خبر از تغییر نهایی ردیف بودجه حاشیه شهر مشهد حکایت دارد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی