کد خبر : 95976
/ 08:15

بیرون کشیدن ۵تن گوشت از سفره قاچاقچیان

بیرون کشیدن ۵تن گوشت از سفره قاچاقچیان

شهرآرا آنلاین - دیبا| این روزها که همه جا صحبت از گوشت و قیمت افسارگسیخته آن است، عده‌ای با سوءاستفاده از همین موضوع اقدام به خرید گوشت‌های مصرف گذشته می‌کنند و با اقدامات مجرمانه خود این گوشت‌های آلوده را به عنوان گوشت‌های سالم و بهداشتی به بهایی کمتر به شهروندان می‌فروشند. البته این تمام ماجرا نیست چرا که بر روی دیگر این سکه شانس، بداقبالی و پیگردهای قانونی سختی نهفتهاست.

روز گذشته سرهنگ امید نودهی، رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان‌رضوی با اشاره به کشف ۵٠٠٠کیلو گوشت قاچاق جزئیاتی از این پرونده را این‌چنین تشریح کرد.

در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی به صورت غیرمجاز به قاچاق گوشت و دیگر فرآورده‌های دامی از کشتارگاه‌های مشهد به خارج از استان اقدام می‌کنند دستور لازم برای پیگیری سریع موضوع صادر شد.

تیم‌های پلیس امنیت عمومی با هماهنگی مقام قضایی پس از کنترل و مراقبت‌های گسترده و نامحسوس افراد مورد نظر را در محدوده پل غدیر مشهد رصد و یک دستگاه خودرو کامیونت را توقیف کردند.

در این عملیات ٣متهم دستگیر و در بازرسی از این خودرو ١٧‌لاشه گوشت گاو به وزن ۵‌تن کشف و ضبط شد. برابر با اظهار‌نظر کارشناسان ارزش این محموله قاچاق بیش از ۵‌میلیارد ریال است و افراد دستگیر شده به مراجع قضایی معرفی شده‌اند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی