کد خبر : 95978
/ 08:17

مرگ در کمین قاچاقچیان و رانندگان

روز گذشته هم‌زمان با اعلام عملیات قاطع مرزبانان خراسان‌رضوی در مبارزه با قاچاقچیان مرگ که به هلاکت ٣قاچاقچی منجرشد،

مرگ در کمین قاچاقچیان و رانندگان

شهرآرا آنلاین - سهیل دیبا |  سانحه‌ای شهری در مشهد دوباره خبرساز شد و در پی برخورد چند خودرو با یکدیگر سرنشین یکی از این خودروها کشته شد. البته این تمام حوادث روز گذشته نبود چرا که در ساعات پایانی دوشنبه یک کارگاه تولید خوراک دام در جاده کلات دستخوش حریقی بزرگ شد و خسارت‌های سنگینی بر جا ماند.

 

هلاکت ٣قاچاقچی 

«ورود مواد‌مخدر به کشور تبعات زیادی را برای جامعه به ویژه نسل جوان کشور دارد. در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد‌مخدر و جلوگیری از تجاوزات غیرقانونی به کشور‌، مرزبانان استان با تلاش شبانه‌روزی موفق شدند از ورود مقادیری مواد‌مخدر به کشور جلوگیری کنند.» این‌ها اظهارات سردار جان‌نثار فرمانده مرزبانی خراسان رضوی است که جزئیات درگیری با قاچاقچیان موادمخدر در مرزهای استان را چنین تشریح کرد. در راستای حراست و حفاظت از مرزهای استان‌، مرزبانان این فرماندهی در هنگ تایباد با اشراف اطلاعاتی و رصد مسیر‌های احتمالی ورود قاچاقچیان، در یک عملیات ضربتی موفق شدند ۳‌نفر از قاچاقچیان را به هلاکت برسانند. در پاک‌سازی محل درگیری بیش از ٣١‌کیلوگرم مواد‌مخدر از نوع هروئین‌، شیشه و تریاک کشف شد.

133001.jpg

سمفونی مرگ در سوانح شهری 

از ماه‌های گذشته تا کنون چندین سانحه دل‌خراش رانندگی در مشهد رخ داده است که در پی آن چندین شهروند جان باخته‌اند. هر چند نمی‌توان از خطای انسانی در بروز این سوانح چشم‌پوشی کرد اما نمی‌توان همه چیز را هم پای راننده یک خودرو نوشت، چرا که ممکن است راننده‌ای تمام قوانین را اجرا کند، اما بی‌احتیاطی‌های سایر رانندگان برای او دردسرساز شود. با این حال روز گذشته در میدان جمهوری اسلامی مشهد (تلویزیون) یک دستگاه خودرو پراید در حال حرکت در محور میدان جمهوری اسلامی به سمت جهاد با ٢خودرو سمند و آریو در مسیر مخالف برخورد کرد. در این حادثه راننده جوان پراید به دلیل شدت جراحات در دم جان باخت و راننده سمند و آریو نیز به بیمارستان منتقل شدند .

133002.jpg

آتش در کارگاه خوراک دام

شامگاه دوشنبه در پی یک آتش‌‌سوزی در کارگاه خوراک دام آتش‌نشانان از ۵ایستگاه به محل حادثه واقع در جاده کلات، روستای خلق‌آباد اعزام شدند. با حضور آتش‌نشانان مشخص شد که حریق در یک کارگاه ٧٠٠متری رخ داده که به علت اعلام دیرهنگام به آتش‌نشانی، حریق بخش زیادی از این کارگاه را درگیر کرده بود. 

آتش‌نشانان با تلاش گسترده‌ای توانستند جلوی پیشروی آتش را بگیرند و در‌نهایت آن را مهار کنند. این آتش‌‌‌سوزی خسارت جانی نداشت و از سرایت به اماکن مجاور نیز جلوگیری شد. به گفته مسئولان آتش‌نشانی علت وقوع حریق به دلیل گستردگی نیازمند بررسی‌های تخصصی است.

 133003.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی