کد خبر : 95984
/ 08:26

آغاز عملیات اجرایی دوربرگردان روگذر شرقی بولوار آیت ا... رفسنجانی

مراسم آغاز عملیات اجرایی دوربرگردان روگذرشرقی بولوار آیت‌‌ا... هاشمی رفسنجانی با حضور شهردار، اعضای شورای شهر، معاونان شهردار و مدیران شهری مشهد برگزار شد.

آغاز عملیات اجرایی دوربرگردان روگذر شرقی بولوار آیت ا... رفسنجانی

شهرآرا آنلاین - به گزارش شهرآرامحله، محمدرضا کلائی، شهردار مشهد، در این آیین گفت: از این پس تمام پروژه‌های شهری مشهد برای اطلاع شهروندان از روند کار دارای تابلوی روزشمار خواهند بود که برای دوربرگردان روگذرشرقی بولوار آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی به عنوان اولین پروژه تابلوی روزشمار 270 روزه نصب شده است.

محمدهادی مهدی‌نیا، رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر نیز در این مراسم با اشاره به اینکه با انجام اصلاحات هندسی و پروژه‌های عمرانی در حوزه حمل و نقل به دنبال کمتر شدن ترافیک هستیم، گفت: البته شورا فراموش نکرده که تنها با موضوع‌های سخت افزاری به ترافیک نگاه نکند و به موضوعات نرم‌افزاری نیز از جمله توجه به پیاده‌محوری، آموزش و ترویج فرهنگ ترافیکی نیز توجه خواهیم داشت.

خلیل‌ا... کاظمی، معاون حمل و نقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد نیز تصریح کرد: دوربرگردان روگذرشرقی آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی با هدف دسترسی ضلع جنوبی بزرگراه آزادی و خروجی بزرگراه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی به ضلع شمالی بزرگراه آزادی و اتصال به بولوار توس احداث می‌شود و با اجرای این طرح شاهد افزایش ایمنی بزرگراه، ایمنی دسترسی به بولوار توس از خیابان دانش، افزایش ایمنی دور زدن در بزرگراه و دسترسی به سه راه فردوسی، کاهش مصرف سوخت و کاهش تأخیر حرکت و تصادفات دوربرگردان خواهیم بود. 

133009.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی