کد خبر : 96018
/ 08:30

آغاز عملیات احداث دوربرگردان روگذر شرقی آیت‌ا...‌رفسنجانی

آغاز عملیات احداث دوربرگردان روگذر شرقی آیت‌ا...‌رفسنجانی

شهرآرا آنلاین - رضاریاحی- معاون حمل ونقل و ترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد گفت: دوربرگردان شرقی بزرگراه آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی با هدف دسترسی ضلع جنوبی بزرگراه آزادی و خروجی بزرگراه هاشمی‌رفسنجانی (میثاق) به ضلع شمالی بزرگراه آزادی و اتصال به بولوار توس احداث می‌شود.

خلیل‌ا...کاظمی، با اعلام این خبر به دستاوردهای ساخت این دوربرگردان اشاره کرد و گفت: با اجرای این پروژه شاهد افزایش ایمنی بزرگراه، ایمنی دسترسی به بولوار توس از خیابان دانش، افزایش ایمنی برای دورزدن در بزرگراه، دسترسی به سه‌راهی فردوسی، کاهش مصرف سوخت، کاهش تأخیر حرکت و کاهش تصادفات دوربرگردان را شاهد خواهیم بود.

وی افزود: احداث دوربرگردان روگذر شرقی آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی در کنار کاهش ترافیک، تسریع تردد خودروها و دسترسی به بولوار آزادی و توس، کاهش آلاینده‌های زیست محیطی را نیز به دنبال خواهد داشت.

کاظمی درباره پیمانکار، برنامه زمان‌بندی و هزینه اجرای پروژه گفت: پیمانکار پروژه دوربرگردان روگذر بزرگراه آیت‌ا... هاشمی‌رفسنجانی سازمان عمران شهرداری مشهد خواهد بود و امیدواریم پیمانکار ظرف مدت 8ماه این پروژه را به پایان رسانده و تحویل دهد. همچنین احداث این دوربرگردان 15میلیارد تومان برای شهرداری مشهد هزینه خواهد داشت. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی