کد خبر : 96021
/ 08:33
توسعه دهکده گلستان علی(ع) با هدف کشف استعداد

کلنگ مهرورزی بر زمین خورد

کلنگ فاز دوم مجتمع آموزشی، فرهنگی، اقامتی و ورزشی دهکده گلستان علی(ع) که قرار است در محله جاهدشهر ساخته شود به زمین خورد.

کلنگ مهرورزی بر زمین خورد

شهرآرا آنلاین - رضاریاحی- کلنگ فاز دوم مجتمع آموزشی، فرهنگی، اقامتی و ورزشی دهکده گلستان علی(ع) که قرار است در محله جاهدشهر ساخته شود با حضور احمد محبی، شهردار منطقه، نیره عابدین‌زاده، معاون دادستان مشهد، حمیدرضا پوریوسف، مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی، و جلیل و افشین افشارنژاد خیر و مؤسس دهکده گلستان علی(ع) به زمین خورد.

مجموعه گلستان علی(ع) با مساحتی بالغ بر 30هزار مترمربع در مقیاس ملی و فرا‌‌ملی برای اولین بار در کشور با هدف اعتلای آموزش فرزندان، شناخت استعدادهای ورزشی با فراهم‌کردن شرایط رشد و پرورش و از همه مهم‌تر شرایط حرفه‌آموزی و اشتغال و استقلال کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست به عنوان اصلی‌ترین رسالت مؤسسه شکل گرفته و در حال فعالیت است. این مؤسسه، بزرگ‌ترین مرکز هیئت امنایی نگهداری فرزندان بی‌سرپرست در کشوراست که علاوه‌بر نگهداری شبانه‌روزی کودکان و تعلیم و تربیت آن‌ها، این بچه‌ها را تا مرحله اشتغال، مسکن و ازدواج همراهی و حمایت می‌کند.

درحاشیه این مراسم احمدمحبی شهردار منطقه12 گفت: در راستای اجرای رویکردهای شورای پنجم اسلامی شهر و شهردار محترم مشهد، مدیریت شهری در چارچوب مقررات و قوانین از پشتیبانی اقشار آسیب‌پذیر و کودکان بی‌سرپرست حمایت خواهد کرد.

محبی تصریح کرد: استعدادیابی و شکوفایی ظرفیت‌های این کودکان دینی است که بر گردن آحاد جامعه است و مدیریت شهری نیز موظف است در این امر خداپسندانه حضور فعال داشته و مشارکت کند. وی ابراز امیدواری کرد: با توسعه این مجموعه‌ها عوارض برخی آسیب‌های اجتماعی کاهش یابد و کودکان مستعد شناسایی و حمایت شوند. 

133083.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی