کد خبر : 96044
/ 09:10

کشف محموله چهارپایان بی‌مجوز

افرادی که قصد داشتند یک محموله بزرگ دام زنده را بدون مجوز به نقطه‌ای نامعلوم جابه‌جا کنند، در میانه این معامله مشکوک شناسایی و زمین‌گیرشدند.

کشف محموله چهارپایان بی‌مجوز

شهرآرا آنلاین - دیبا| این پرونده در راستای اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق دام به دست آمد و مأموران انتظامی در جریان یک جابه‌جایی گسترده دام قرار گرفتند. به دست آمدن جزئیاتی از این پرونده به صدور دستور تخصصی از سوی سرهنگ ابراهیم قربان‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی منجر شد.

در رسیدگی به پرونده، مأموران انتظامی وارد عمل شدند و توانستند ۵‌دستگاه کامیون حامل احشام را که در محور بجستان به فیض‌آباد در حال تردد بودند شناسایی کنند.

مأموران انتظامی در اقدامی ضربتی توانستند جلوی حرکت این خودروها را گرفته و آن‌ها را متوقف کنند. بررسی محموله این کامیونت‌ها نشان داد که این افراد در حال انتقال ۵٠٠رأس گوسفند و بز بدون مجوزهای قانونی به یکی از نقاط مرزی بوده‌اند.

رانندگان خودروها و ٢متهم دیگر در این پرونده دستگیر شدند و کالاها و خودروها برای بررسی بیشتر توقیف شد.

﷯بر اساس اظهارات سرهنگ ابراهیم قربان‌زاده، جانشین فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی، برابر نظریه کارشناسان، ارزش این محموله حدود ١٣‌میلیارد ریال برآورد شده است که پس از تشکیل پرونده به همراه افراد دستگیر شده به مراجع قضایی معرفی شدند. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی