کد خبر : 96050
/ 09:17
برگزاری نمایشگاه مشاغل خانگی بانوان خانه‌دار در مرکز فرهنگی جوادیه

از محله خرید کنید

نمایشگاه مشاغل خانگی و کسب وکارهای کوچک در مرکز فرهنگی جوادیه برپا شد.

از محله خرید کنید

شهرآرا آنلاین - ملک خانی | به گزارش شهرآرامحله، این نمایشگاه با هدف حمایت از اقتصاد خانوار و در محل کتابخانه جوادیه برپا شده تا زنان شاغل در خانه بتوانند تولیدات خود را به نمایش بگذارند.

مسئول برپایی نمایشگاه مشاغل خانگی در این باره می گوید: این نمایشگاه با تقاضای بانوان هنرمند محله هاتف به صورت موقت در روزهای دوشنبه تا عید نوروز پابرجاست.

فاطمه اسفراینی می افزاید: با استقبال بسیار خوبی که بانوان محله از نمایشگاه داشتند، شهرداری منطقه یکی از طبقات کتابخانه جوادیه را که به نوعی پاتوق فرهنگی محله هاتف نیز محسوب می شود، به این نمایشگاه اختصاص داد.

به گفته وی بر همین اساس این نمایشگاه دوشنبه ها در طبقه سوم کتابخانه جوادیه از ساعت 9 تا 15 آماده بازدید علاقه مندان است.

وی ادامه می دهد: این نمایشگاه 7 غرفه دارد که تمامی محصولات از صفر تا صد را بانوان محله تهیه می کنند. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه شامل کیف، چرم دوزی، عروسک، بافتنی، بدلیجات، محصولات غذایی و بسته بندی خشکبار و همچنین صنایع دستی می شود.

اسفراینی با اشاره به اینکه بها دادن به مشاغل خانگی و امکان توسعه و حمایت از کسب وکار های کوچک یکی از مهم ترین راهکار های اقتصاد مقاومتی است، می گوید: شهرداری منطقه با ارائه بستر مناسب و بها دادن به کسب وکارهای خانگی در انگیزه بانوان برای ارائه محصولات متنوع و شکوفا کردن توانمندی های هنری بانوان تاکنون گام های بزرگی برداشته و نمونه بارز آن هم برپایی این نمایشگاه و همچنین اجرای طرح خاتون است.

مسئول برپایی نمایشگاه مشاغل خانگی جوادیه اظهار امیدواری می کند تا برگزاری نمایشگاه هایی از این دست قدمی برای تشویق خانواده ها در راستای حمایت از کالای ایرانی و همچنین انگیزه ای برای شکوفایی و رونق هرچه بیشتر کسب وکارهای خانگی باشد. 

133120.jpg

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی