کد خبر : 96066
/ 07:28

به دنبال برد در جاده تهران -شمال

آخرین بازی سرخابی‌ها در سال 97 با تیم‌های شمالی است

به دنبال برد در جاده تهران -شمال

شهرآرا آنلاین - سرخابی‌های پایتخت که این هفته نتایج قابل قبولی در لیگ قهرمانان آسیا کسب نکردند برای جا نماندن از کورس قهرمانی در لیگ برتر فوتبال ایران، عصر امروز به مصاف تیم‌های پرطرف‌دار شمالی می روند. شاگردان برانکو باید از ساعت 16:30 در رشت به مصاف سپیدرود بروند و آبی‌های تهرانی هم از ساعت19 در خانه از نساجی پذیرایی خواهند کرد.

 

سفر به شمال قبل از تعطیلات عید 

بعد از شکست تلخ در لیگ قهرمانان آسیا برابر السد قطر در ثانیه‌های پایانی، اکنون در آخرین بازی سال و پیش از شهرآورد در سال نو، در شرایطی راهی رشت شده که آخرین تمرین این تیم با مصدومیت ماریو بودیمیر به پایان رسید تا جمع مصدومان تیمش جمع شود. پرسپولیس در آخرین دیدار سال خود برابر سپیدرود، علیرضا بیرانوند، حسین ماهینی، محمد انصاری، شایان مصلح، ماریو بودیمیر و محمدامین اسدی را در اختیار نخواهد داشت. برانکو البته به غیبت ماهینی و انصاری با توجه به دوری چندماهه‌شان عادت کرده اما غیبت بیرانوند و ماریو بودیمیر ممکن است کیفیت تیم را دچار تزلزل کند و باید دید آن‌ها مقابل حریفی که برای فرار از سقوط می‌جنگند و به پیروزی برابر پرسپولیس احتیاج دارند، چه عملکردی به جا خواهند گذاشت.آخرین مسئله برای برانکو پیش از جدال با سپیدرود، محرومیت احتمالی شاگردانش پیش از دربی است. پرسپولیس بعد از جدال با سپیدرود باید خود را مهیای دربی کند و بر این اساس آن‌ها در ترکیب خود اکنون کمال کامیابی نیا را به عنوان تنها بازیکن سه کارته در لیست دارند و او را در خطر محرومیت می‌بینند. 

 

آخرین بازی سال استقلال

استقلال درشرایطی به مصاف نساجی می‌رود که روی کاغذ انتظار می‌رود دربرابراین تیم مازنی همه امتیازها را تصاحب کند. نساجی هفته پیش مقابل پرسپولیس تیم غافل‌گیرکننده‌ای نشان داد اما هراندازه هم که این تیم درآن بازی موفق ظاهر شده باشد، استقلال باید امتیازکامل این بازی را تصاحب کند تا ازغافله مدعیان عقب نماند.طبق هماهنگی‌های صورت گرفته امید نورافکن و مهدی قائدی در اردوی تیم امید حاضر خواهند بود و در مسابقه امروز حضور ندارند. رضا آذری و الهیار صیادمنش هم مصدوم هستند، وریا غفوری و فرشید اسماعیلی هم در دیدار مقابل العین آسیب دیدند و باوجود حضور اسماعیلی در تمرین روز گذشته وی و غفوری غایبان این بازی هستند. خسرو حیدری دیگربازیکنی است که شفر به او استراحت داده و او نیز در مسابقه امروز مقابل نساجی مازندران غایب خواهد بود. در سوی دیگر میدان هم نساجی غایبانی کم‌تعدادتر اما کلیدی‌تر دارد. به گفته مجید جلالی این تیم جورجی گولسیانی، حمیدرضا دیوسالار و محمد عباس‌زاده را در اختیار ندارد که دراین‌میان غیبت گولسیانی می‌تواند کاملا تأثیرگذار باشد.  

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی