کد خبر : 96081
/ 07:46
اظهارات آیت‌ا... علم‌الهدی در خصوص جنگ ناجوانمردانه اقتصادی علیه کشور

بسیج حداکثری برای مقابله با دشمن

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به بیانات امسال رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: ما که امروز به مسئولان می‌گوییم چرا سوء مدیریت دارید، خودمان برای مقابله با تهاجم اقتصادی و استفاده نکردن از کالای خارجی چه کاری انجام داده‌ایم؟

بسیج حداکثری برای مقابله با دشمن

شهرآرا آنلاین - نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با اشاره به بیانات امسال رهبری در خصوص حمایت از کالای ایرانی اظهار کرد: ما که امروز به مسئولان می‌گوییم چرا سوء مدیریت دارید، خودمان برای مقابله با تهاجم اقتصادی و استفاده نکردن از کالای خارجی چه کاری انجام داده‌ایم؟ «بد بین شدن به مسئولان کار درستی نیست. آدمی که کار می‌کند خطا هم دارد. بیشتر مسئولان اجرایی و قضایی ما افراد خوبی هستند اما مشکلات اقتصادی امسال به دلیل سوء تدبیر آن‌ها بود وگرنه دشمن قدرت نداشت ما را تا این اندازه مستأصل کند.» آیت‌ا... سید احمد علم‌الهدی در آخرین نماز جمعه سال ٩٧ افزود: انتهای سال که حساب می‌کنیم متوجه می‌شویم با باز شدن دروازه بانک‌ها به روی افراد سودجو، با دلار چهارهزارودویست‌تومانی، چند تن خوراک گربه و سگ و لوازم آرایش از خارج وارد کشور شده است. وی با اشاره به برگزاری اجلاس خبرگان و پرسش ١٣ نفر از خبرگان ملت در خصوص مطالبات مردمی نسبت به مشکلات عمده معیشتی و اقتصادی از وزیر اقتصاد اظهار کرد: رئیس جمهور به دلیل سفر عراق در این جلسه حضور نداشتند و در عوض به وزیر اقتصاد وقت برای پاسخ‌گویی داده شد اما جواب‌ها قانع‌کننده نبود. به گفته وی، تمام قدرت‌های دنیا و استکبار جهانی از انقلاب اسلامی ایران وحشت دارند زیرا پس از ۴٠ سال به سنگلاخی جلو پای آمریکا، اسرائیل و استکبار جهانی تبدیل شده است که حیات آن‌ها را تهدید می‌کند. امام جمعه مشهد با اشاره به اینکه آمریکا در این ۴٠ سال از هیچ دشمنی‌ای با ملت ما فروگذار نکرده است افزود: آمریکا به ایران تهاجم نظامی نکرد زیرا قدرت و عرضه این کار را نداشت و حالا برای سال ٩٨ ایران را به اعمال سخت‌ترین تحریم‌ها تهدید کرده است. 

آیت‌ا... علم‌الهدی در ادامه این را هم گفت که مقابله با دشمنی حداکثری، بسیج حداکثری می‌خواهد که با همه قدرت به میدان بیاید اما همه قدرت ما دولت، سپاه و ارتش نیست بلکه همه قدرت ما شما مردم هستید. همچنین آخرین نماز جمعه سال ٩٧ در حالی برگزار شد که نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی، بشارت حضور بهارانه رهبر معظم انقلاب را در حرم مطهر امام رضا(ع) در اولین روز سال ٩٨ داد و از همه زائران و مجاوران رضوی دعوت کرد تا برای استفاده از بیانات معظم‌له در این روز گرد هم آیند و از راهبرد یک‌ساله ایشان برای اداره امور کشور استفاده کنند و گفت:«در این هفته با عنایت امام هشتم(ع) چشم همه ما به جمال نایب امام‌زمان(عج) روشن می‌شود. بنابراین از همه شما، مردم مشهد و شهرستان‌های استان، دعوت می‌کنم برای بهره‌برداری از بیانات مقام معظم رهبری در ساعت ١۵ روز اول سال ٩٨، در حرم مطهر رضوی حضور یابند تا از رهنمودهای حکیمانه و راهبرد حرکت یک‌ساله ایشان استفاده کنیم.» 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی