• خانه
  • خراسان رضوی
  • پیام دعوت استاندار خراسان رضوی از زائران و مجاوران برای دیدار با مقام معظم رهبری
کد خبر : 96107
/ 08:27

پیام دعوت استاندار خراسان رضوی از زائران و مجاوران برای دیدار با مقام معظم رهبری

استاندار خراسان رضوی در پیامی از عموم زائران و مجاوران برای دیدار با مقام معظم رهبری در نخستین روز سال جدید و آغاز فصل بهار دعوت به عمل آورد

پیام دعوت استاندار خراسان رضوی از زائران و مجاوران برای دیدار با مقام معظم رهبری

به گزارش شهرآراآنلاین، علی رضا رزم حسینی در این پیام اظهار داشت: دیدار با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... خامنه ای(مدظله العالی) را سرچشمه ای برای تبدیل حالمان به احسن الحال و کلام مدبرانه معظم له را روشنی قلوب و الابصار می دانیم.

متن کامل پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

رواق منظر چشم من آشیانه توست کرم نما و فرود آ  که خانه، خانه توست

دلت به وصل گل ای بلبل صبا خوش بادکه در چمن همه گلبانگ عاشقانه توست

 شوق آمدن بهار طبیعت و آغاز سال نو، امید جان بخشی است که همه هستی را غرق در سرور و زندگی می کند. مردم انقلابی و آزاده ایران اسلامی بهاران رهایی از استبداد، استکبار و استعمار را چهل سال با عزت، سربلندی و سرافرازی طی کردند و اکنون اولین بهار از آغاز چلّه دوم انقلاب را با وجود همه فشارها و خدعه های زمستان صفتان عالم آغاز کرده و ان شاءا... با ادامه میثاق با خمینی کبیر(ره)، شهداء عزیز و رهبر فرزانه و حکیم، در پیشبرد اهداف و آرمان های والایشان استوارتر و امیدوارتر به پیش خواهند رفت. از سویی بر ما و همه مسئولان و کارگزاران نظام به عنوان خدمتگذاران این مردم فهیم و بصیر است که مجاهدانه، عاشقانه و خالصانه در جهت رفع مشکلات و موانع آنان به ویژه مقوله رفاه، معیشت و اقتصاد خانوار کوشاتر و مصمم تر باشیم و در تحقق اقتصاد مقاومتی و منویات رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی)سراسر تلاش و همت شویم. اکنون که به فضل الهی و برکت وجود مضجع شریف حضرت رضا(ع) آغاز سال جدید را در جوار بارگاه منور رضوی آغاز می کنیم، تلاقی فصل بهار، مجاورت و زیارت حرم ثامن الحجج(علیه آلاف التحیه و الثناء) و دیدار با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت ا... خامنه ای(مدظله العالی) را سرچشمه ای برای تبدیل حالمان به احسن الحال و کلام مدبرانه معظم له را روشنی قلوب و الابصار می دانیم و به همین میمنت از همه مجاوران و زائران عزیز دعوت می کنم تا در آغازین روز بهار و در جوار حرم امام مهربانی ها شنوای سخنان گهربار و حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی باشیم.

امید است که با تلاش و همدلی  در جهت شکوفایی روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برداریم
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی