کد خبر : 96240
/ 09:15

پدیده به استقبال بهار می رود

پدیده شاندیز در بهار ٩٨ همچون سال گذشته برنامه مفصلی برای استقبال از بهار دارد.

پدیده به استقبال بهار می رود

شهرآرا آنلاین - سلطانی - برنامه‌ای که مدیرعامل گروه شرکت‌های پدیده، روز گذشته در نشست مطبوعاتی به توضیح مفصل آن پرداخت. البته در این نشست مدیر‌عامل گروه شرکت‌های پدیده حاضر به پاسخ‌گویی به سؤالات غیر مرتبط با موضوع استقبال از بهار در شهر رؤیایی پدیده نشد.

ابوالفضل انتظاری در خصوص مراسم استقبال از بهار این مجموعه گفت: پیش‌بینی شده است که در ایام نوروز حدود ٨ میلیون زائر به مشهد بیایند و از این تعداد حدود ٢ تا ٣ میلیون نفر در مناطق ییلاقی طرقبه و شاندیز حضور خواهند یافت. هدف‌گذاری ما در شرکت پدیده شاندیز این است که نسبت به سال گذشته جذب دوبرابری از میان این گردشگران داشته باشیم.

مدیر‌عامل گروه شرکت‌های پدیده ادامه داد: در نوروز سال ٩٧ به طور متوسط روزانه بین ۶٠٠٠ تا ٨٠٠٠ هزار نفر از شهر رؤیایی پدیده بازدید کردند و این آمار در روز طبیعت به ١۴ هزار نفر رسید. هدف‌گذاری ما در نوروز سال ٩٨ این است که ٢ برابر سال گذشته میزبان گردشگران باشیم و برنامه‌های استقبال از بهار در شهر رؤیایی پدیده به همین منظور تدوین شده است. انتظاری در خصوص برگزاری کنسرت در این مجموعه نیز گفت: شرکت پدیده از پیشگامان برگزاری جشن‌های موسیقایی و همین‌طور کنسرت بوده است و هست. در ایام نوروز نیز جشن‌های متعدد همراه با موسیقی مثل آب و نوا و‌... را در دستور کار داریم اما برنامه کنسرت نخواهیم داشت. طبق پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته اولین کنسرتی که در تقویم کاری‌مان داریم روز عید مبعث برگزار خواهد شد. 

وی در ادامه با اشاره به برنامه‌های شهر رؤیایی پدیده در نوروز ٩٨ گفت: بزرگ‌ترین شاد‌پیمایی (کارناوال) عروسکی کشور با هنرنمایی ۵ گروه پانزده‌نفره از هنرمندان و با مضامین اجتماعی، فرهنگی و تفریحی به صورت حرکت این هنرمندان از ۵ نقطه و رسیدن آن‌ها در یک محل مشخص برگزار خواهد شد. مدیر عامل گروه شرکت‌های پدیده با بیان اینکه این مجموعه چندین سال دچار بحران بود و این‌گونه فعالیت‌ها، نوید روز‌های خوب را به سهام‌داران پدیده می‌دهد، افزود: خیابان غذا، حرکت عروسک‌های بزرگ‌مقیاس در قالب شخصیت‌های کارتونی، گل‌آرایی، اجرای برنامه «شهر پروانه‌» در باغ ژاپنی پدیده و اجرای بیش ١٠ قطعه موسیقایی به صورت آب و نوا از جمله برنامه‌های شهر رؤیایی پدیده در نوروز ٩٨ خواهد بود. لازم به ذکر است که پس از پایان نشست مطبوعاتی فضای نمایشگاهی شهر رؤیایی پدیده شاندیز با حضور مسئولان شهر شاندیز افتتاح شد و ١۵ هزار متر مربع فضای بدون ‌استفاده در این مجموعه مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظرات شما
محمد رضا صفار ازمشهد
11:27 0 0 پاســخ به ایــن نظــر

سلام من از کارگران انتظامات فیزیکی درزمان آقای پهلوان هستم وحقوق چندین ماه راهنوز دریافت نکردم وتنها حرفی که هیچ کس بفکر آن نیست حق وحقوق کارگران است حقوقی که دیر رسیدن حتي دقیقه هایی آن را به حساب می‌آوردند

روزنامه شهرآرا
07:57 0 0 پاســخ به ایــن نظــر

با سلام
مخاطب گرامی ، پیامتان در صفحه 2(تریبون شهر) روزنامه شهرآرا امروز 04 / 02 / 98 چاپ شده است .
روز خوش

نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی