کد خبر : 96264
/ 06:26

سامان‌دهی اصناف پرزباله

شهردار منطقه8 مشهد از سامان‌دهی اصناف پرزباله در راستای کاهش آلودگی محیطی خبر داد.

سامان‌دهی اصناف پرزباله

شهرآرا آنلاین - به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حجت فرقانی بیان کرد: مدیریت شهری منطقه8 مشهد به‌عنوان یکی از ضرورت‌های زندگی شهرنشینی در راستای بهبود محیط زیست شهری و ارتقای کیفی و کمی خدمات شهری که امروزه به اصل سنجش رفاه عمومی شناخته می‌شود، اقدامات مؤثری انجام داده است .

وی با اشاره به تلاش اداره خدمات شهری در ۳۶۵روز سال، ۷روز هفته و ۲۴ساعت شبانه‌روز گفت: هدف و اولویت مدیریت شهری در خدمات‌رسانی به شهروندان بهبود خدمات شهری، تأمین رفاه و آسایش عمومی و حرکت به‌سوی ایجاد شهری سالم، زیبا و ایمن است.

شهردار منطقه8 مشهد افزود: با هدف ارتقای ایمنی بهداشت شخصی پاکبانان اداره خدمات شهری منطقه اقدام به واکسیناسیون همه پاکبانان علیه 3بیماری دیفتری، کزاز و هپاتیت‌ب با همکاری مرکز بهداشت ثامن در 4مرکز بهداشتی به نام‌های مرکز خدمات سلامت امام خمینی، پایگاه آیت‌ا... خامنه‌ای، پایگاه باب‌الحوائج و پایگاه شهید فهمیده کرده است.

فرقانی تصریح کرد: همچنین با هدف ارتقای سطح نظم عمومی شهر و زیبایی بصری معابر عملیات سامان‌دهی سدمعبر و جمع‌آوری سایبان‌ها و بنرهای نازیبای خیابان‌های سرشور و چهنو انجام شده است.

وی سامان‌دهی اصناف پرزباله در راستای کاهش آلودگی محیطی را اقدام دیگر دانست و بیان کرد: با هدف مدیریت پسماند تولیدی شهروندان و اصناف و در راستای جلوگیری از آلودگی زیست محیطی قرارداد جمع‌آوری زباله اصناف خاص در معابر منطقه منعقد شده است. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی