کد خبر : 96265
/ 06:27

خدمات‌رسانی به زائران در نوروز

خدمات‌رسانی به زائران در نوروز

شهرآرا آنلاین - شهردار منطقه8 با اعلام خبر اسکان زائران امام مهربانی‌ها در سالن ورزشی شهید جهاد مغنیه بیان کرد: با توجه به جمعیت زیاد زائران حریم قدس رضوی و مجاورت این منطقه با حرم امام رضا(ع) برآن شدیم تا با مهیاکردن شرایط و امکانات مناسب، سالن ورزشی شهید جهاد مغنیه را برای اسکان زائران آماده کنیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه، حجت فرقانی در ادامه خاطر نشان کرد: شهرداری مشهد در مبادی ورودی شهر برای ایجاد اقامتگاه و محل اسکان و همچنین ایستگاه استقبال زائر اقدام کرده است و در این راستا راهنمایی‌های لازم و خدمات مورد نیاز به زائران ارائه می‌شود.

وی افزود: به دلیل حضور گسترده زائران و مسافران نوروزی و موقعیت جغرافیایی مجموعه جهاد مغنیه در ورودی شهر مشهد؛ همچنین مجاورت با پایانه مسافربری و سهولت دسترسی زائران و مسافران گرامی به مرکز شهر این مکان تا پایان تعطیلات نوروزی آماده خدمات‌رسانی به زائران گرامی خواهد بود.

شایان ذکر است طرح اسکان در مجموعه ورزشی جهاد مغنیه با امکانات مناسبی شامل حمام و سرویس بهداشتی، وسایل پخت و پز، سیستم گرمایشی و پارکینگ، مهیای پذیرایی از زائران امام مهربانی‌هاست که ظرفیت اسکان 500نفر و برپایی 70چادر را دارد. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی