کد خبر : 96322
/ 15:39

یوم الله ۱۲ فروردین تجلی حاکمیت ملت بر سرنوشت خود است

استاندار خراسان رضوی در پیامی یوم الله ۱۲ فروردین ماه ،روز جمهوری اسلامی را به عموم مردم استان و کشور تبریک گفت.

یوم الله ۱۲ فروردین تجلی حاکمیت ملت بر سرنوشت خود است

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی رضا رزم حسینی در این پیام اظهار داشت: نظام جمهوری اسلامی برخاسته از رای مردم و محصول اراده ملتی  است که در 12 فروردین ماه سال 58 با عزم تاریخی خود حماسه ای سیاسی را در سایه عزت و اقتدار رقم زدند.
 
متن کامل پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
بدون تردید انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره )، صبحگاه 12 فروردین عید بزرگ ملت ایران برای تجلی اراده و حاکمیت شان بر سرنوشت خود در سایه سار نظام مردم سالار دینی است.
نظام جمهوری اسلامی برخاسته از رای مردم و محصول اراده ملتی است که در 12 فروردین ماه سال 58 با عزم تاریخی خود حماسه ای سیاسی را درسایه عزت و اقتدار رقم زدند.
این روز نقطه آغازین مردم سالاری دینی است که با روحیه آزادگی،  خود را از استیلای نظام استکباری، رها ساخته و پایه حکومتی را گذاشتند که شعار اصلی و محوری آن استقلال ، آزادی و جمهوری اسلامی بود ودر این روز بدان قاطعانه رای "آری "دادند.
12 فروردین روزی پرافتخار برای این ملت و کشور و تابلوی تمام نمایی از اراده راسخ و لبیک ایران زمین به استقرار نظام جمهوری اسلامی که در سایه رهبری های حکیمانه و مدبرانه امام راحل و رهبر معظم انقلاب  با توکل بر خداوند مصداق این آیه "واعتتَصِمُوا بِحَبْلِ اللّه جَمِیعاً وَلاَ تَفَرَّقُوا" شدند و بذری را که در آن روز کاشتند امروز در آغاز چله دوم انقلاب، تبدیل به درختی تناور کرده اند.
اینجانب به نمایندگی از دولت تدبیر و امید با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بزرگوار انقلاب و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، این حماسه جاویدان تاریخ ایران زمین و مشارکت و حضور مقتدرانه ملت را تبریک و تهنیت عرض نموده و امید است در سالی که به فرموده رهبر معظم انقلاب به نام رونق تولید نامگذاری شده در سایه لطف الهی و توصیه های قافله سالار این نظام حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) و تدابیر ویژه دولت خدمتگزار تدبیر و امید با اتحاد و همدلی آنگونه که رضای خداوند متعال و شان مردم شریف و انقلابی ایران اسلامی است شاهد تعالی بیش از پیش این نظام ، ملت و کشور باشیم .

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی