• خانه
  • حوادث
  • تمهیدات ترافیکی پلیس راه خراسان‌رضوی در روز طبیعت
کد خبر : 96324
/ 09:59

تمهیدات ترافیکی پلیس راه خراسان‌رضوی در روز طبیعت

رئیس پلیس راه استان از تمهیدات ویژه ترافیکی روز سیزدهم فروردین در محورهای مواصلاتی خراسان‌رضوی خبر داد.

تمهیدات ترافیکی پلیس راه خراسان‌رضوی در روز طبیعت

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، هادی امیدوار با اعلام این خبر اظهار کرد: در روزهای پایانی تعطیلات نوروزی و روز طبیعت پلیس راه خراسان‌رضوی تمهیدات ویژه ترافیکی را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: در روز سیزدهم فروردین تردد انواع تریلر، کامیون، کامیونت به استثنای خودروهای حامل مواد سوختی و فاسدشدنی یا خودروهای باری دارای مجوز از پلیس راهور ناجا در تمامی محورهای استان به‌ویژه در محورهای منتهی به تفرجگاه‌ها ممنوع است.

امیدوار ادامه داد: در روز طبیعت، تردد موتورسیکلت‌ها نیز در تمامی آزادراه‌ها و بزرگ‌راه‌های استان و دیگر محورهایی که ضرورت ایجاد می‌کند، ممنوع خواهد بود. همچنین حمل‌و‌نقل محموله‌های ترافیکی حتی آن تعداد از محموله‌هایی که از قبل پروانه عبور گرفته باشند در تمامی راه‌های اصلی برون‌شهری ممنوع خواهد بود.

رئیس پلیس راه استان خاطرنشان کرد: در روز طبیعت محور میامی- مشهد از ساعت ۸- ۱۰ صبح، مسیر جنوب به شمال (مشهد-میامی) و از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ از مسیر شمال به جنوب (میامی به مشهد) یک طرفه خواهد بود. در روز طبیعت محور کلات نیز از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح (مسیر مشهد به کلات) و از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ از مسیر کلات به مشهد یک طرفه است.

وی تصریح کرد: در محور سد کارده و همچنین محور قدیم مشهد- نیشابور نیز از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح از سه‌راهی سد کارده تا روستای معین‌آباد و مشهد تا ملک‌آباد(باغچه) و از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰ در مسیر روستای معین‌آباد تا مشهد و ملک‌آباد به مشهد، جاده قدیم مشهد به نیشابور یک طرفه خواهد بود.

رییس پلیس راه استان گفت: در صورت ضرورت ایجاد تغییر در ساعت و اجرای محدودیت‌های ترافیکی روز طبیعت در محورهای ذکر شده، مراتب بلافاصله از طریق پلیس راه و با استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای اطلاع‌رسانی خواهد شد...

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی