کد خبر : 96366
/ 07:30

حل مشکلات کشور در دستان جوانان انقلابی

در سومین جمعه از سال جدید آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه روز گذشته در حرم مطهر رضوی و به امامت حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین محمدباقر فرزانه برگزار شد.

حل مشکلات کشور در دستان جوانان انقلابی

شهرآرا آنلاین - امام‌جمعه موقت مشهد پس از تبریک به حجت‌الاسلام احمد مروی در پی دریافت حکم تولیت آستان قدس رضوی از دست رهبر معظم انقلاب و تشکر از زحمات حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی گفت: ایشان در سال‌های اخیر اقداماتی اساسی انجام داده‌ که زمینه‌های خوبی برای کار و فعالیت این آستان فراهم آمده است.

وی در ادامه با برشمردن ویژگی‌های جبهه ایمان و کفر افزود: نمی‌توان گفت که منشأ تمام مشکلات ما با وجود همه بدی‌ها در جبهه کفر آن‌ها هستند. این روزها مشخص است که بخشی از مشکلات به ضعف مدیریت در همه قوا و افرادی که کشور را اد‌اره می‌کنند برمی‌گردد.

امام‌جمعه موقت مشهد با اشاره به ویژگی‌های جوانان انقلابی، از سپاه پاسداران به عنوان یک مجموعه انقلابی و حزب‌اللهی یاد کرد و افزود: جوانان انقلابی و حزب‌اللهی هستند که می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند و این مشکلات کشور نه‌فقط به دست جوان‌ها بلکه جوان‌های انقلابی برطرف خواهد شد و به دست انسان‌های پیر غیرحزب‌اللهی حل‌شدنی نیست.

به گفته فرزانه، ایران اسلامی برای حل مشکلات خود به افرادی نیاز دارد که قاطع و معتقد به حق باشند و در کنار آن، برای ریشه‌‌‌کن کردن فساد در همه زمینه‌های اقتصادی، اجتماعی و اداری مصمم باشند با مردم نیازمند ارتباط خوبی داشته ‌و برای از بین بردن تبعیض و بی‌عدالتی آماده باشند.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا ذاتا ضد بشریت است افزود: در قرآن چهره کثیف و پلید استکبار مشخص شده است. ‌استکبار قرن ٢١ با استکبار زمان فرعون فرقی ندارد. بنابراین نباید به آن دل بست و اعتماد کرد، از آن چیزی خواست، به طرفش دست دراز کرد، التماس کرد و به او خندید. 

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی