کد خبر : 96501
/ 07:41

برگزاری استارت‌آپ ویکند پسماند شهری در مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از برگزاری استارت‌آپ ویکند تخصصی پسماند شهری خبر داد.

برگزاری استارت‌آپ ویکند پسماند شهری در مشهد

شهرآرا آنلاین - به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، ابوالفضل کریمیان با بیان اینکه استارت‌آپ‌ها فرصت‌های جدیدی هستند که با فراهم آوردن فضای ایده‌پردازی آن‌ها را به طرح‌های اجرایی تبدیل می‌کنند، گفت: در این راستا سازمان‌هایی که می‌خواهند در عرصه ارائه خدمت حرفی برای گفتن داشته باشند باید از چنین فرصت‌هایی استفاده کنند.

کریمیان ادامه داد: سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد همواره از نوآوری استقبال کرده و با رویکردی آینده‌نگرانه تلاش دارد با برگزاری چنین رویدادهایی و ایجاد بسترهای لازم در جهت کسب و کارهای نوپا که می‌توانند به حل مسائل شهری کمک کنند از ظرفیت دانشجویان، استادان، ایده‌پردازان و کارآفرینان علاقه‌مند در سطح شهر بهترین استفاده را ببرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: در این راستا استارت‌آپ ویکند پسماند شهری مشهد در دو مرحله پیش‌رویداد و رویداد اصلی و در ۳محور اصلی آموزش و فرهنگ‌سازی، فنی و مهندسی و محور اقتصادی برگزار خواهد شد.

وی تصریح کرد: زمان این برنامه برای پیش‌رویداد ۲۱فروردین و رویداد اصلی دهم و یازدهم اردیبهشت در محل سالن آمفی‌تئاتر دانشکده فنی مهندسی دانشگاه فردوسی خواهد بود.

در این بین به‌نظر می‌رسد باتوجه به راه‌اندازی مرکز نوآوری شهری شهرداری مشهد و مأموریت اصلی آن یعنی حل مسائل شهری و مدیریت شهری، باید برگزاری این دست از رویدادها در این مرکز انجام شود، تا هم این مرکز به جامعه خلاق جوان و دانشگاهی بیشتر شناسانده شود و هم از ظرفیت‌های آن برای حل مسائل به‌طور کامل استفاده شود و از موازی‌کاری‌ها در مدیریت شهری جلوگیری شود.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی