کد خبر : 96510
/ 07:58

دستگیری نقاب‌داران مسلح در مشهد

٢متهم جوان که اقدام به تیراندازی در بولوار پیروزی کرده بودند زمین‌گیر شدند

دستگیری نقاب‌داران مسلح در مشهد

شهرآرا آنلاین - سهیل دیبا | شامگاه شنبه صدای شلیک چندین تیر در بخشی از بولوار پیروزی مشهد موجب رعب و وحشت میان شهروندان شد. محل تیراندازی یک فروشگاه محصولات فرهنگی بود که شهروندان بلافاصله موضوع را به پلیس ١١٠اعلام کردند.

فرمانده انتظامی مشهد با دریافت این گزارش بلافاصله تیم‌های گشتی کلانتری ناجا را که نزدیک‌ترین واحد گشتی به محل بودند مأمور رسیدگی به موضوع کرد.

مأموران زمانی به محل رسیدند که جمعیت زیادی بدون توجه به مسلح بودن مهاجمان در محل تجمع کرده بودند. با راهنمایی شهروندان مشخص شد که ٢متهم در یک فروشگاه محصولات فرهنگی اقدام به تیراندازی کرده‌اند. در همان لحظه یکی از متهمان نقاب‌دار در حال گریختن از صحنه بود که مأموران متوجه موضوع شدند.

مأموران بلافاصله عملیات خود را آغاز کردند و توانستند این متهم را پیش از فرار زمین‌گیر و دستگیر کنند. در ادامه رسیدگی به این موضوع دیگر مهاجم نیز از سوی شهروندان دستگیر و تحویل پلیس شد.

سرهنگ اکبر آقابیگی، فرمانده انتظامی مشهد درباره این پرونده اعلام کرد که گویا ٢مهاجم هجده ساله به قصد سرقت وارد این فروشگاه شده‌اند که با مقاومت صاحب فروشگاه و هوشیاری سایر شهروندان موفق به سرقت نشدند. البته در این جریان متصدی فروشگاه به ضرب گلوله ساچمه‌ای شلیک شده از اسلحه کلت بادی نقاب‌داران مسلح از ناحیه گردن مصدوم شده بود از سوی تکنسین‌های اورژانس به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی و مراقبت‌های پزشکی قرار گرفت.

﷯تحقیقات برای کشف دیگر ابعاد مبهم این پرونده و همچنین سایر اقدامات مجرمانه احتمالی این نقاب‌داران مسلح آغاز شده است. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی