• خانه
  • سیاسی
  • گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید
کد خبر : 96605
/ 07:35
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان:

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند

گربه‌رقصانی آمریکا علیه سپاه به جایی نخواهد رسید

شهرآرا آنلاین - در شب ولادت با‌سعادت حضرت سیدالشهدا‌(ع) و به‌مناسبت روز پاسدار، رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پاسداران و خانواده‌های آنان، علت خصومت آمریکایی‌ها با سپاه را پیشگامی آن در دفاع از کشور و انقلاب خواندند و خاطرنشان کردند: آمریکا و دشمنان نادان ۴٠سال است که هر‌چه در توان داشتند، علیه جمهوری اسلامی به کار بستند، اما هیچ غلطی نتوانستند بکنند و امروز دست انقلاب و نظام اسلامی در منطقه و بلکه در دنیا باز شده است.

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای، سپاه را یک دستگاه برجسته و در خط مقدم مواجهه با دشمن در میادین گوناگون برشمردند و گفتند: سپاه هم در میدان عملیاتی و مقابله با دشمن در مرزها و حتی چند‌هزار کیلومتر دورتر در اطراف حرم حضرت‌زینب(س) پیش‌قدم است و هم در میدان مقابله سیاسی با دشمن.

 

نظام حاکمه آمریکا در‌حال حرکت به‌سمت حضیض هستند

رهبر انقلاب اسلامی کینه آمریکایی‌ها از سپاه را ناشی از همین مسئله دانستند و افزودند: آمریکایی‌ها به خیال خود علیه سپاه و در‌واقع علیه انقلاب و ایران نقشه می‌کشند و گربه‌رقصانی می‌کنند. البته این خباثت‌ها به جایی نخواهد رسید و با برگشتن کید و فریب آن‌ها به خودشان، دشمنان جمهوری اسلامی مانند ترامپ و احمق‌های دور‌و‌بر نظام حاکمه آمریکا در‌حال حرکت به‌سمت حضیض هستند.

ایشان ۴٠سال توطئه علیه جمهوری اسلامی و در‌عین‌حال پیشرفت انقلاب را نشانه ناتوانی آمریکایی‌ها در متوقف‌کردن حرکت ملت ایران دانستند و گفتند: دشمنان ایرانِ عزیز، ۴٠سال است که انواع فشارهای سیاسی، اقتصادی و تبلیغاتی فراگیر را علیه ملت اِعمال کردند اما حتی آن روز که جمهوری اسلامی تازه‌کار بود، نتوانستند هیچ غلطی بکنند.

 

عزت امروز ملت ایران به خاطر بصیرت مردم است

حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای با اشاره به دست برتر جمهوری اسلامی ایران در منطقه، افزودند: بر‌خلاف تصور دشمنان، عزت و قدرت امروز نظام اسلامی ناشی از بمب اتم نیست؛ چرا‌که ما از ابتدا تأکید کردیم سلاح هسته‌ای بر‌خلاف مبانی دینی ماست و به آن نیازی نداریم؛ بنابراین اقتدار و عزت امروز ملت ایران در چشم دنیای اسلام، به‌خاطر ایستادگی، فداکاری و بصیرت مردم است.

﷯رهبر انقلاب اسلامی، لازمه استمرار این حرکت پر‌افتخار را شناخت وظیفه و عمل به آن دانستند و گفتند: بدون تردید انقلاب به پیش خواهد رفت، اما همگان از آحاد مردم و به‌ویژه جوانان تا سپاه پاسداران و همه نیروهای مسلح و دستگاه‌های دولتی باید نقش خود را در این حرکت تشخیص دهند و با الگوگیری از عمل مؤمنانه اولیای الهی همچون امام بزرگوار، برای خدا و در راه خدا به وظایف خود عمل کنند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی