کد خبر : 96702
/ 07:47

به وقت گشت و گذار

اگر دوست دارید آخر هفته به دل طبیعت بزنید و دنبال یک جای دیدنی و خوش آب و هوا می‌گردید از رفتن به دره ارغوان غافل نشوید

به وقت گشت و گذار

یک کمدی دورهمی

133990.jpgاین هفته چند تا فیلم کمدی روی پرده سینماست و همین موضوع انتخاب فیلم برای سینما رفتن را سخت می‌کند. اگر قصد دارید آخر هفته به سینما بروید و هنوز فیلم مورد نظرتان را انتخاب نکرده‌اید، پیشنهاد ما به شما فیلم «رحمان ١۴٠٠» است. فیلمی خنده‌دار و سرگرم‌کننده به کارگردانی منوچهر هادی و با بازی ستارگانی مثل مهران مدیری، محمدرضا گلزار، سعید آقاخانی، ساره بیات و... . داستان فیلم درباره آبدارچی (سعید آقاخانی) رو‌به‌موتی است که تصمیم می‌گیرد کاری کند که به دست بچه رئیس شرکتشان (گلزار) که آدم پولداری است کشته شود تا به خانواده‌اش دیه برسد و بعد از مرگش به نان و نوایی برسند. ناگفته نماند که بعضی از شوخی‌های فیلم مناسب کودکان نیست.

 

 

 

رومئو و ژولیت در عصر مدرن

133991.jpg«در آینده‌ای نه چندان دورتر، در گوشه‌ای از زمین، انسان برای بقا با مرگ دست و پنجه نرم می‌کند. در این میان یک عشق میان «رومئو» و «ژولیت» قرار است همه چیز را عوض کند.» این خلاصه‌ای از تئاتر رومئو و ژولیت است که تا ٢٩ فروردین هر شب ساعت ١٩:٣٠در سالن اصلی تئائر شهر روی صحنه می‌رود و می‌خواهیم به شما پیشنهاد کنیم حتما به دیدن آن بروید. نویسنده نمایشنامه این تئاتر میلاد کاشانی است و کارگردانی آن را مسعود صفری بر عهده دارد. باید بدانید که این نمایش خیلی ربطی به داستان معروف رومئو و ژولیت ندارد و بیشتر به مسائل و معضلات انسان مدرن می‌پردازد.

 

 

 

نمایشگاهی پر از ذوق و جوانی

133992.jpgاین روزها فاز هنری گرفتن و نگارخانه گردی کار سختی شده است، چون در بیشتر نگارخانه‌های شهرمان خبری از نمایشگاه‌های هنری نیست و بیشتر رویدادهای هنری از هفته دیگر آغاز می‌شود. درست مثل نمایشگاه گروهی عکس هنرجویان هنرستان صیرفی که با عنوان «پیچیدگی» روز شنبه در نگارخانه‌ رادین افتتاح می‌شود. اگر دوست دارید از آثار هنری هنرمندان جوان و خوش‌ذوق شهر دیدن کنید، می‌توانید شنبه از ساعت ١٧ تا ٢١ و از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت ٩ تا ١٣ صبح یا ١٧ تا ١٩:٣٠ به نمایشگاه رادین واقع در بولوار سجاد، حامد جنوبی ١٢، پلاک ١٠٨ بروید. بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد و رایگان است.

 

 

 

یک گردش ارغوانی

133993.jpgاگر دوست دارید آخر هفته به دل طبیعت بزنید و دنبال یک جای دیدنی و خوش آب و هوا می‌گردید از رفتن به دره ارغوان غافل نشوید. از حالا تا چند هفته دیگر درختچه‌های ارغوان واقع در دره ارغوان طرقبه شکوفه خواهند داد و زیبایی بی‌مثالی پیدا خواهند کرد. دره ارغوان در فاصله ۴ کیلومتری طرقبه و در مسیر طرقدر به روستای کلاته آهن قرار دارد. از انتهای محله طرقدر در طرقبه، وارد مسیری می‌شوید که شما را به روستای کلاته آهن می‌رساند. قبل از رسیدن به روستای کلاته آهن، مسیری آسفالته به دره‌ای باز و پهن منتهی می‌شود که‌‌ همان دره ارغوان است. فقط قبل از رفتن هواشناسی را به خوبی چک کنید و در صورت بارانی بودن هوا سفر به این دره زیبا را به روز دیگری موکول کنید.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی