کد خبر : 96769
/ 07:18

مارش عزا در شام عروسی

١۴میهمان یک عروسی در حال بازگشت از میهمانی دچار سانحه‌ای مرگ‌بار شدند.

مارش عزا در شام عروسی

شهرآرا آنلاین -  دیبا| این حادثه بامداد جمعه در محور درگز زمانی رخ داد که ١۴نفر از میهمانان سوار بر یک نیسان‌وانت آبی‌رنگ، شادمان از آنچه برای یک زوج جوان رقم خورده بود در حال برگشت از میهمانی بودند.این خودرو باری در جاده نوار مرزی بین روستای حاتم قلعه و لطف‌آباد از توابع شهرستان درگز در حرکت بود و نمی‌دانست چه سرنوشت شومی در یکی از پیچ‌های جاده در انتظار اوست.راننده و مسافران شادمان در حال حرکت به سوی خانه و زندگی‌شان بودند که ناگهان حادثه‌ای برای این خودرو رخ داد و به دلایل نامعلومی این خودرو دچار واژگونی شد.

موضوع بلافاصله به اورژانس ١١۵اعلام شد و تکنسین‌های اورژانس نزدیک‌ترین ایستگاه‌ها با ٣دستگاه آمبولانس خود را به محل رساندند. بررسی‌های تیم پزشکی برای مشخص شدن وضعیت جسمانی ١۴مسافر این خودرو باری آغاز شد.

بر‌اساس بررسی‌های اولیه تیم پزشکی مشخص شد که متأسفانه ٣مسافر به علت شدت صدمات جسمی جان باخته‌اند. اقدامات لازم برای نجات جان سایر حادثه‌دیدگان آغاز و ١١مسافر مصدوم به بیمارستان امام خمینی درگز منتقل شدند. هر چند هنوز پلیس علت دقیق حادثه را اعلام نکرده است، اما بی‌توجهی به نوع کاربری خودروهای باری که معمولا در روستاها و نقاط دورافتاده به دور از چشم پلیس صورت می‌گیرد، می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری در پی داشته باشد. 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی