کد خبر : 96828
/ 07:45

برخورد با اعتراضات مردمی از طریق گفت‌وگو

استاندار خراسان رضوی معتقد است در برخورد با اعتراضات مردمی باید گفتمان اقناع و گفت وگو مدنظر قرار گیرد.

برخورد با اعتراضات مردمی از طریق گفت‌وگو

شهرآرا آنلاین - علیرضا رزم حسینی دیروز در دیدار با فرمانده و معاونان انتظامی استان، خط قرمزی هم برای اعتراضات مردمی اعلام کرد و گفت: اگر در تجمعات و اعتراضات تعرض فیزیکی رخ ندهد، سیاست گفت وگو و اقناع را دنبال خواهیم کرد.

وی افزود: متأسفانه به دلیل عملکردهای نادرست در برخی از حوزه ها، گاهی اوقات اعتراض های مردمی شکل می گیرد. تجربه های گذشته نشان می دهد سیاست اقناع و گفت وگو همواره مؤثر واقع شده است.

رزم حسینی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه امروز در جامعه بشری نقش امنیت هر روز پررنگ تر می شود اظهار کرد: طبق بررسی های کارشناسی، اگر در حوزه اقتصادی و فرهنگی فعالیت چشمگیری انجام شود، بسیاری از آمارها در حوزه انتظامی کاهش می یابد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی هم در این دیدار گزارشی از عملکرد پلیس در تعطیلات نوروز ٩٨ ارائه کرد و گفت: همکاران ما در تعطیلات نوروز حتی چند ساعت هم به مرخصی نرفتند و تمام تلاش خود را برای برقراری نظم و امنیت در استان به کار گرفتند.

سردار محمدکاظم تقوی افزود: در قالب طرح نوروزی پلیس، از تاریخ ٢٩ اسفند سال ٩٧ تا ١۶ فروردین امسال، ضمن راه اندازی ١١٣ ایستگاه نوروزی، ١٩٨٧ گشت خودرو ی اعم از انتظامی و راهنمایی رانندگی در مأموریت های مختلف به کار گرفته شد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی