کد خبر : 96844
/ 08:48

شرط‌بندی روی فروزان

باخت باور نکردنی تراکتور‌سازی از سپیدرود موجی از انتقاد و اتهام برای محسن فروزان به دنبال داشت

شرط‌بندی روی فروزان

شهرآرا آنلاین - فرانک باباپور| در هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال، یکی از عجیب‌ترین اتفاقات رقم خورد و حاشیه‌های زیادی به دنبال داشت. این اتفاق عجیب باخت ٣بر یک تیم تراکتورسازی از تیم سپیدرود رشت بود. تراکتور اگر این بازی را می‌برد صدرنشین می‌شد و سپیدرود هم در حال حاضر قعرنشین است. جالب‌تر اینکه دروازه‌بان تراکتور کارنامه بدون گلش در ٧بازی اخیر را با ٣گل عجیب زیر سؤال برد. حاشیه‌های این بازی هم حول همین دروازه‌بان می‌چرخد. محسن فروزان به خیانت علیه تیمش متهم شده و نه تنها خودش، بلکه پای زنش هم به ماجرا باز شده است.

 

﷯ بوی شرط‌بندی به مشام می‌رسد

واکنش کاربران فضای مجازی به چند دسته تقسیم می‌شد. یک عده طرف‌داران پرسپولیس بودند که از صدرنشین ماندن تیمشان در جدول خوشحال بودند، مثل کاربری که بعد از بازی نوشت: «ممنون از سپیدرود، ممنون از استقلال، ممنون از پاتوسی، ممنون از فروزان، دمتون گرم ایشالا تو جشن قهرمانی جبران کنیم». یک عده هم طرف‌دار استقلال بودند و به شدت شاکی از بازیکن سابق تیمشان: «محسن فروزان اون سه گل بیشتری که تو بازی پرسپولیس - راه‌آهن نخورد تا پرسپولیس قهرمان نشه، اینجا جبران کرد. جدی باید اسمش تو لیست اسطوره‌های پرسپولیس بره.» اما بحث اصلی اصلا سر دعوای همیشه سرخ آبی‌ها نیست، ماجرای اصلی اتهام عمدی بودن گل خوردن‌های فروزان بابت شرط‌بندی است. تراکتور با این باخت ممکن است از کورس قهرمانی جا بماند و همین موضوع باعث خشم طرفدارن این تیم شده است، مثل کاربری که نوشته بود: «شک ندارم فروزان تو بازی تراکتور با سپیدرود شرط‌بندی کرده بوده. اصلا به هیچ وجه این دو گل در شرایط عادی خورده نشد. بالاخره پای چند میلیارد پول وسطه» یک نفر هم به واکنش مجازی قانع نشده بود و با خود فروزان درگیری لفظی داشته است. این طرف‌دار در فیلم منتشر شده از فروزان برای شرط‌بندی و خوردن چنین گل‌های افتضاحی شاکی است و ادعا می‌کند اسناد شرط‌بندی را رو می‌کند، فروزان هم در جواب می‌گوید: «هرکاری می‌خوای بکن.»

 

﷯ پای یک زن درمیان است

چیزی که پای همسر محسن فروزان را به وسط می‌کشاند همین ماجرای شرط‌بندی است. حدود یک سال و نیم پیش کمیته اخلاق یکی از بازیکنان لیگ برتر را به دلیل فعالیت‌های همسرش در فضای مجازی احضار کرد. ابتدا همه فکر می‌کردند دلیل این احضار پخش شدن عکس‌های بدون حجاب همسر محسن فروزان در فضای مجازی است، چرا که نسیم نهالی به عنوان مدل در اینستاگرام فعالیت می‌کرد. اما یک سال بعد از این ماجرا و در یکی از قسمت‌های برنامه نود که به موضوع شرط‌بندی در فوتبال ایران پرداخته بود، عبدا... سمامی، نایب رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اعلام کرد که یکی از بازیکنان لیگ برتری را به دلیل فعالیت‌های همسرش در سایت‌های شرط‌بندی محکوم کرده‌اند. همین موضوع باعث شد خیلی از هواداران به پیج اینستاگرام نسیم نهالی حمله کنند و پیام‌های تهدیدآمیزی به دایرکت او بفرستند. «وسایلتون رو جمع کنین از تبریز برین گمشین. شرط‌بندی می‌کنین که پول بیرون فروزان از پول میدان که می‌گیره بیشتر شه» در جواب این پیام، نسیم هم پاسخ توهین‌آمیزی نوشته و به تبریزی‌ها توهین کرده است که اسکرین‌شات آن در فضای مجازی پخش شده، البته فروزان این توهین را تکذیب کرده و اسکرین‌شات را فتوشاپ دانسته است.

 

 ﷯ احتمال سود میلیاردی 

﷯حالا مالک باشگاه تراکتورسازی فروزان را از حضور در تمرینات تیم منع کرده است و این سؤال پیش می‌آید که مگر شرط‌بندی ارزش چنین ریسکی روی آینده فوتبالی را دارد. شنیده‌ها حاکی از آن است که شرط‌بندی پر‌سودی سر این بازی برقرار بوده است، یعنی اگر کسی روی برد سپیدرود شرط می‌بسته، سودی ١٠برابر نصیبش می‌شده است. اگر کسی ١٠٠میلیون روی برد سپیدرود شرط می‌بست، یک‌میلیارد تومان پول به جیب می‌زده، حالا به این ماجرا می‌توانید اختلاف دو گل سپیدرود و تراکتور را هم حسابی افزایش دهد.اضافه کنید که می‌تواند این ضریب را 

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی