کد خبر : 96850
/ 09:00

کشف ١۶۵کیلو تریاک از ٢خودرو باری

مأموران انتظامی در محورهای مواصلاتی استان توانستند در بازرسی از یک تریلی و یک کامیون ٢محموله در مجموع١۶۵کیلوگرم تریاک را کشف و ضبط کنند.

کشف ١۶۵کیلو تریاک از ٢خودرو باری

شهرآرا آنلاین - دیبا| سردار محمدکاظم تقوی، فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی جزئیات این پرونده را این‌گونه تشریح کرد، تیم‌های اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر استان با پشتیبانی پلیس شهرستان سرخس در یک عملیات ضربتی و غافل‌گیرانه پس از ردزنی‌های گسترده، به یک دستگاه تریلی در محورهای مواصلاتی شهرستان سرخس مشکوک شدند.

مأموران به منظور بررسی بار این خودرو، آن را متوقف کردند و در عملیات بازرسی از آن مقدار ٩٠کیلوگرم تریاک را که به طرز ماهرانه‌ای در تریلی جاساز شده بود کشف‌ کردند و ٢سرنشین این خودرو نیز دستگیر شدند.

 

٢۶٨کیلومتر دورتر

در یکی دیگر از پرونده‌های مشابه ٢۶٨کیلومتر دورتر و در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان نیشابور گروهی از مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر خراسان‌رضوی با همکاری تیم‌های پلیس نیشابور به یک کامیون که در این محور در حال تردد بود مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

مأموران در بازرسی از این خودرو باری موفق به کشف ٧۵کیلو و ۶٠٠گرم تریاک شدند و ٢سرنشین این خودرو نیز دستگیر شدند. با تشکیل پرونده برای متهمان، این  افراد نیز برای رسیدگی به جرمشان به مقام قضایی تحویل داده شدند.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی