کد خبر : 96861
/ 09:07

قبای ٣میلیاردی قاچاق بر تن نساجی کشور

هنوز هم برایمان لاینحل است، چگونه می‌شود یک سودجویا برهم زننده نظم اقتصادی یا هر لقب دیگری که به او می‌دهند، بتواند اجناسی را مخفیانه وارد کشور کند...

قبای ٣میلیاردی قاچاق بر تن نساجی کشور

شهرآرا آنلاین -  ابوعطا| هنوز هم برایمان لاینحل است، چگونه می‌شود یک سودجویا برهم زننده نظم اقتصادی یا هر لقب دیگری که به او می‌دهند، بتواند اجناسی را مخفیانه وارد کشور کند و با جاسازی این اجناس غیرقانونی زیر بارهای قانونی، آن‌ها را بدون هیچ گزندی از جنوب کشور به شمال شرق برساند و در بارانداز شهری بزرگ همچون مشهد، خالی کند. در این میان هیچ شخصی هم به او مشکوک نشود شاید هم بشود اما در پی معادلاتی ظریف آن را ندیده می‌گیرد.

به هر حال مأموران خراسانی پلیس مبارزه با قاچاق کالا در پلیس آگاهی، به دستور سردار محمدکاظم تقوی فرمانده‌ انتظامی استان، سر در پی اطلاعاتی محرمانه گذاشتند که فعالیت مخفیانه این سودجو را آشکار می‌کرد. مأموران زمانی این فرد را شناسایی کردند که او با خالی کردن بار قاچاقش درون انباری در مشهد، در حال تکمیل آخرین پازل شرورانه‌اش بود.

﷯متهم که قصد داشت با ٣۴٢٢طاقه پارچه خارجی قاچاق، قبایی سه‌میلیارد تومانی از جنس بیچارگی بر تن صنعت نساجی کشور کند، در  آخرین لحظات به دام قانون گرفتار و محموله‌اش توقیف شد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی